Информация за работна оферта Специалист клиентски запитвания с немски или френски език Информация за фирмата
Оферта Постоянна работа
Категория Човешки ресурси
Публикувано 05/30/2023
Изисквания
Завършено образование
Минимален опит 2 години

DEKRA Arbeit Groupе е една от най-успешните и иновативни компании в сферата на персонала с над 120 локации в Европа. Тя е част от холдинговото дружество DEKRA SE, със седалище в Щутгарт, Германия и по целия свят е призната като висококачествен доставчик на услуги и доверен партньор.

За наш международен корпоративен клиент търсим да назначим:

Специалист клиентски запитвания с немски или френски език

Отговорности:
• Подпомагане и консултиране на крайни клиенти по повод техните договори, поръчки и други използвани от тях услуги;
• Обработка на потребителски запитвания по имейл/телефон;
• Предлагане на най-добрите опции и условия;
• Поддържане на високо професионално ниво и изграждане на дългосрочни отношения.

Изисквания:
• Да владеете на отлично ниво немски или френски език (B2-C2);
• Добра компютърна грамотност;
• Аналитичност, комуникативност и инициативност;
• Предишен опит не е задължителен, но ще се счита за предимство;

Нашият клиент предлага:
• Конкурентно възнаграждение;
• Месечни бонуси на база лични резултати;
• Богат социален пакет (ваучери за храна, доп. здравна застраховка и др.);
• Платено въвеждащо обучение;
• Гъвкаво работно време;
• Работа в модерен и светъл офис в близост до удобен градски транспорт/ метро;
• Възможност за работа от вкъщи;
• Възможност за професионално развитие;
Ако проявявате интерес към тази възможност, моля изпратете Вашата автобиография.

Всички документи ще бъдат разглеждани строго конфиденциално.

Лиценз № 2450 /08.02.2018 г.

Предпочитани умения

Месторабота: София

Кандидатствай: https://www.jobs.bg/job/6891714