Информация за работна оферта Техник Фиксирани Услуги - Благоевград Информация за фирмата
Компания ЦЕТИН
Лице за контакти Нели Ганчева
Поща recruitment@cetinbg.bg
Оферта Постоянна работа
Категория Телекомуникации - инженери и техници
Публикувано 05/23/2023
Изисквания
Завършено образование
Минимален опит 3 години
Място
[Благоевград,България ]
Кратко представяне

Описание на ролята:

Във връзка с предстоящ дългосрочен проект за предоставяне на нова услуга за крайни клиенти, компанията отваря свободна позиция за Техник Фиксирани услуги, град Благоевград.

От успешният кандидат за тази роля, ние ще очакваме готовност за активно придвижване между различни локации в рамките на определения район, ежедневна комуникация с клиенти и справяне с предизвикателствата на техническото обезпечаване на свързаността.

Позицията предлага гъвкаво работно време и е подходяща за студенти в технически специалности или наскоро завършили.

Отговорности:

  • Извършване на инсталация, демонтаж и поддръжка на крайни устройства за безжичен достъп до интернет на адреси при клиенти на компанията.
  • Извършване на тестове за потвърждаване качеството на услугата спрямо зададените параметри.
  • Организиране на дейности спрямо системата за разпределяне на заявки
  • Осъществяване на контакт с крайни клиенти за уговаряне на време за извършване на заявената  дейност.
  • Инсталиране на оборудване съобразено с техническата възможност и желанието на клиента.
  • Активно участие при отстраняване на възникнали проблеми с устройствата.
Предпочитани умения

Нашите изисквания:

  • Средно или висше образование – технически профил (комуникационна техника, компютърни системи и технологии, електроника или друго сходно образование)
  • Шофьорска книжка категория „Б“ , с възможност за активно шофиране
  • Опит с инструменти и устройства за достъп до интернет (рутери, суичове и др.)
  • Опит на подобна позиция и познаване на мобилните мрежи е предимство
  • Отговорно и навременно изпълнение на уговорените и възложените дейности
  • Умения за работа в екип

Ние предлагаме:

  • Работа в сплотен екип
  • Позитивна работна среда, където би получил подкрепа от колеги и ръководители, за да постигнеш личните и екипни цели
  • Годишен бонус, базиран на индивидуалното представяне
  • Преференциални цени за мобилни устройства и аксесоари
  • Неограничени мобилни услуги и мобилен интернет
  • Гъвкаво работно време
  • Месечни ваучери за храна
  • Покриване на транспортни разходи
  • Допълнително здравно осигуряване

Можете да кандидатствате през нашия сайт - https://careers.ceetelcogroup.com/cetin/job/%D0%A2%D0%B5%D1%85%D0%BD%D0%B8%D0%BA-%D0%A4%D0%B8%D0%BA%D1%81%D0%B8%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%B8-%D0%A3%D1%81%D0%BB%D1%83%D0%B3%D0%B8-%D0%91%D0%BB%D0%B0%D0%B3%D0%BE%D0%B5%D0%B2%D0%B3/935033301/