Информация за работна оферта Специалист проверка на данни с НЕМСКИ език - хоум офис Информация за фирмата
Информация за работа
Оферта Дистанционна работа
Категория Консултантски услуги
Публикувано 05/23/2023
Изисквания
Завършено образование
Минимален опит 2 години

Печели с познанията си по НЕМСКИ език. Дори и без опит си добре дошли при нас.

100% гъвкавост, 100% хоум офис, 100% подкрепа, 0% риск.
Zeitwert е за всеки, който търси максимална гъвкавост в работа.

Ние ти  предлагаме:
•    100% хоум офис - най-доброто кафе и най-вкусната закуска са твои всеки ден.
•    Отлично заплащане - ти избираш повече пари или повече свободно време
•    100% гъвкавост – ти  решаваш кога и колко да работиш. Балансът работа-личен живот е гарантиран при нас.
•    100% подкрепа – задълбочено обучение и подкрепа от треньори и ръководители от Германия и България.
•    0% риск - като част от германския концерн regiocom имате сигурен работодател с дългогодишен опит в сферата.

Търсим отговорни и проактивни специалисти за нашия виртуален сървис център, с които заедно да чертаем  бъдещето.

ИСКАШ ЛИ нещо ГОЛЯМО, НОВО, КРЕАТИВНО? Заповядай!
Своите клиенти ни доверява един от най- големите енергийни концерни в Германия.

Твоите задачи:

  • Задълбочено проучване в различни бази данни и интернет източници с цел установяване на собственика на даден обект
  • Кратки телефонни консултации с различни служби и институции, предишни потребители, собственици и др.
  • Проверка и запис на клиентски данни
  • Документиране на резултатите от проверката в системата

Ако ти

  • владееш много добре немски език (B2/C1)
  • имаш добри умения за работа с кoмпютър
  • обичаш общуването с клиенти
  • мотивиран си и искаш да се развиваш
  • имаш стабилен и достатъчно бърз интернет достъп

си добре дошъл при нас!

Zeitwert е част от немския концерн regiocom - водещ доставчик в сферата на обслужване на клиенти на немски пазар.  Над 6000 служители на 23 локации в Германия, Австрия, България, Турция, Гърция и Аржентина!

На нашия професионализъм се доверяват клиенти в сферата на енергетиката, телекомуникациите, търговията, транспорта и много други. Ние винаги сме в крак с времето.

Убедихме ли те? Кандидатствай сега!

Предпочитани умения

Месторабота: София

Кандидатствай: https://www.jobs.bg/job/6830331