Информация за работна оферта Специалист инсталации и поддръжка на компютърна техника Информация за фирмата
Оферта Постоянна работа
Категория ИТ - Адм. дейности и продажби
Публикувано 05/23/2023
Изисквания
Завършено образование
Минимален опит 2 години

Предлагаме възможност за професионално развитие за мотивирани специалисти в областта на компютърната техника.

Изисквания: Образование в областта на компютърните технологии и/или добър опит в тази сфера, работен английски език, желание за екипна работа, шофьорска книжка.

Задължения: Диагностика, ремонт и поддръжка на маркова компютърна техника и софтуер (HP, Fujitsu, Dell, Toshiba, Canon, Xerox, Microsoft и др.); поддръжка на компютърни мрежи и комуникации.

Очаквайте динамична и предизвикателна работа в една от най-големите компютърни компании, приятна работна атмосфера, подходящо заплащане в зависимост от резултатите, пакет допълнителни социални придобивки, възможност за лична изява, специализирани фирмени обучения и сертификации.

Предпочитани умения

Месторабота: Благоевград

Кандидатствай: https://www.jobs.bg/job/6861330