Информация за работна оферта Търговски представител Информация за фирмата
Оферта Постоянна работа
Категория ИТ - Адм. дейности и продажби
Публикувано 05/17/2023
Изисквания
Завършено образование
Минимален опит 2 години

Астреа е създадена през 2007 година с една основна мисия – да бъдем различни.
Превърнахме това виждане в основен двигател на нашите усилия да сме винаги на
разположение, когато клиентите и партньорите ни имат нужда от нас, за да ги
консултираме и напътстваме при вземането на важни решения.

За един от нашите клиенти - Българска компания, основана през 1998, с повече от 20
години опит в проектирането и изработването на висококачествени осветителни тела и
предлага цялостни осветителни решения. Tърсим предприемчиви, амбициозни и
мотивирани личности за позицията Търговски представител.

Задължения и отговорности:
* Привлича нови клиенти, задържа и оптимизира настоящата мрежа от такива;
* Консултира и презентира продукти, уговаря цени, отстъпки и условия;
* Отговаря за постигане на търговските цели на фирмата;
* Взима участие в национални и международни изложения.

Изисквания към кандидатите:
* Шофьорска книжка кат. В;
* Английски език-ниво В1;
* Самоинициативност;
* Отлични комуникативни и търговски умения;
* Опит в подобна сфера ще се счита за предимство;
* Компютърна грамотност.

Клиентът ни предлага:
* Конкурентно възнаграждение, служебен телефон, допълнителна медицинска
застраховка, ваучери за храна, бонуси за постигнати резултати;
* Дългосрочно и сигурно работно място на бул. „България” в утвърдена търговска фирма;
* Фирмено обучение в процеса на работата;
* Работа в млад и динамичен екип.

Ако позицията представлява интерес за Вас и смятате, че ще бъдете подходящ
кандидат, не се колебайте и изпратете подробна автобиография (Не забравяйте да
посочите референтния номер на обявата N NV_r_TPIL).
Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Данните на кандидатите са лични и ще бъдат защитени по смисъла на ЗЗЛД.
(„АСТРЕА РИКРУТМЪНТ“ ЕООД – Регистрация в МТСП No1809).

Предпочитани умения

Месторабота: София

Кандидатствай: https://www.jobs.bg/job/6867487