Информация за работна оферта Рецепционист/ка в спортен център Информация за фирмата
Оферта Постоянна работа
Категория Спорт, Кинезитерапия
Публикувано 05/16/2023
Изисквания
Завършено образование
Минимален опит 2 години
Кратко представяне

Нашият екип се разширява!
Спортен център Garitage Park желае да назначи, позитивни и енергични хора за позицията рецепционист/ка.

Месторабота: гр. София, спортен център Garitage Park.

Изисквания:
• средно или висше образование;
• опит на подобна позиция;
• компютърна грамотност - познания за работа с MS Office и специализиран софтуер за фитнес центрове;
• владеене на английски език;
• общителност, позитивно мислене и желание за работа в екип.

Отговорности:
• посреща и обслужва клиентите на спортния комплекс;
• информира гостите за предлаганите услуги;
• работа с парични средства и касов апарат;
• следи графика за провежданите занимания;

Ние предлагаме:
• фирмено обучение;
• работно време на смени;
• трудов договор;
• твърдо заплащане + процент;
• социални придобивки;
• работа във висококвалифициран млад екип.

Ако предложението представлява интерес за Вас, изпратете Вашата EuroPass CV и актуална снимка.
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Изпратените от Вас документи ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, съгласно ЗЗЛД.

Предпочитани умения

Месторабота: София

Кандидатствай: https://www.jobs.bg/job/6865006