Информация за работна оферта Специалист вътрешна логистика Информация за фирмата
Категория Производство - Електроника/Електротехника, Машиностроене
Публикувано 05/15/2023
Изисквания
Завършено образование
Минимален опит По-малък от година

„АК Електрик“ АД е дъщерно дружество на AQ GROUP AB (Швеция), който е световен производител на компоненти и системи за индустриални клиенти с високи изисквания. Опита и знанията, които придобихме от работата си в AQ GROUP AB, ни даде увереността да проектираме и произвеждаме електрически табла и компоненти, да асемблираме продукти и да предлагаме ефективни ценови решения за взискателни индустриални клиенти. В нашият свят, качество, ефективност и прецизност на доставката, вървят ръка за ръка.

Във връзка с развитието на нашият логистичен екип, търсим отговорен "Специалист вътрешна логистика", който да допринася за развитието на нашата компания.

Отговорности:
Изчислява и организира транспортни маршрути за зареждане на производството с материали
Отговаря за изпълнението на заявките от производствените звена
Осъществява ежедневна комуникация със супервайзор склад и супервайзорите в производствените звена

Изисквания:
Средно техническо образование
Отлични познания и опит с MS Office

Предимства в процеса на подбор:
Опит в областта на вътрешнозаводска логистика
Владеене на английски език

Нашето предложение:
Предизвикателна работа в приятна и достойна работна среда
Мотивиращо възнаграждение
Сигурност и стабилност в работата и трудовото възнаграждение
Въвеждащо обучение в завода ни в Радомир и преместване след 3 месеца в локация Перник
Ежемесечни ваучери за храна в размер на 200 лева.
Осигурен служебен транспорт от град Перник до град Радомир.
Заплащане на 100 % от разходите за гориво при ползване на личен автомобил и пътуване от друго населено място извън Радомир или Перник.
Възможност за професионално и кариерно развитие.

Предпочитани умения

Месторабота: Перник

Кандидатствай:https://www.jobs.bg/job/6860802