Информация за работна оферта Мениджър ЗБУТ и опазване на околната среда, Информация за фирмата
Категория Производство - Електроника/Електротехника, Машиностроене
Публикувано 05/15/2023
Изисквания
Завършено образование
Минимален опит 1 година

„АК Електрик“ АД е дъщерно дружество на AQ GROUP AB (Швеция), който е световен производител на компоненти и системи за индустриални клиенти с високи изисквания. Опита и знанията, които придобихме от работата си в AQ GROUP AB, ни даде увереността да проектираме и произвеждаме електрически табла и компоненти, да асемблираме продукти и да предлагаме ефективни ценови решения за взискателни индустриални клиенти. В нашият свят, качество, ефективност и прецизност на доставката, вървят ръка за ръка.

Във връзка с развитието на нашата компания в областта на „зелените инвестиции“ и стремежа ни към устойчиво зелено поведение, търсим квалифициран „Мениджър ЗБУТ и опазване на околната среда“.

Отговорностите:
Поддържането на системата за управление на здравословните и безопасни условия на труд на компанията.
Мониторинг на компонентите на околната среда. Управление на отпадъците.
Оценка на съответствието с приложимите законови и други изисквания по ОС, мониторинг и контрол.

Изискванията:
Висше образование.
Отлични технически познания и практически опит в производствено предприятие.
Висока компютърна грамотност и свободно владеене на английски език.
Професионална ориентация към резултатите.
Добри умения за работа в екип.
Умения за създаване на организация.
Отлични комуникативни умения.

Нашето предложение:
Предизвикателна работа в приятна и достойна работна среда.
Мотивиращо възнаграждение.
Ваучери за храна 200 лева.
Допълнително здравно застраховане. Поемане на разходите за личен транспорт от друго населено място.

Предпочитани умения

Месторабота: Перник

Кандидатствай:https://www.jobs.bg/job/6861479