Информация за работна оферта Стажант Продажби с румънски език към отдел Продажби за град София Информация за фирмата
Оферта Постоянна работа
Категория Производство(друго)
Работно време Подходящо за студенти
Публикувано 03/31/2020
Изисквания
Завършено образование
Минимален опит По-малък от година

"ЛИБХЕР - ХАУСГЕРЕТЕ МАРИЦА" ЕООД е част от международния концерн "ЛИБХЕР". Фирмата принадлежи към направление за бяла техника, което е лидер в сектора. От създаването си през 2000 година фирма "ЛИБХЕР - ХАУСГЕРЕТЕ МАРИЦА" ЕООД инвестира над 220 000 000 лв. в производствените си и логистични площи, в непрекъсната модернизация и разширение, в развитие и повишаване на квалификацията на персонала. Превъзходното качество и дизайн на нашите продукти се потвърждават непрекъснато от независими институции. До момента фирмата е отличавана 3 пъти с наградата „Инвеститор на годината”, а в рамките на наградите Plus X Awards "ЛИБХЕР" постоянно се избира за "Специализирана търговска марка". В завода ни до Пловдив работят над 1900 сътрудници. Производството ни обхваща широка гама хладилници и фризери с качество на световно ниво, за които имаме пазари и клиенти.

Изисквания

• Завършили или студенти;
• Владеене на румънски език - ниво В2 по европейската езикова рамка;
• Компютърни умения - владеене на MS Office

Предимства

• Владеене на английски език - ниво В1-В2 по европейската езикова рамка

Предпочитани умения

Основни задължения

• Комуникация с клиенти по мейл и телефон;
• Изготвяне на поръчки, списъци за товарене, фактуриране;
• Въвеждане на клиентски данни/адреси в програмата;
• Заявки за транспорт за експедиране на уреди с куриерски фирми;
• Участва активно в подготовката на различни маркетингови актовности за съответния регион: превод на текстове, сваляне на снимки и продуктови данни, изписване/експедиране на рекламни материали и др.;
• Превод и редакция на текстове на румънски език за уеб сайт, фирмен блог и други дигитални медии и платформи.

Ние предлагаме

• Стриктно спазване договореностите между страните;
• Обучения, свързани с подобряване ефективността при изпълнение на работните задължения;
• Здравословни и безопасни условия на труд;
• Вътрешно фирмени отношения, основаващи се на утвърдени правила и процедури;
• Допълнително здравно застраховане;
• Социални придобивки.

Необходими документи

• Aвтобиография и мотивационно писмо.

Първоначалният подбор ще се извърши по документи. Ще се свържем само с одобрените кандидати.

Ref.#: 2020-СТ
★★★★★ Стажант Продажби с румънски език към отдел Продажби за град СофияЛИБХЕР - ХАУСГЕРЕТЕ МАРИЦА ЕООД

Месторабота София; Стаж; Пълно работно време; Подходяща и за студенти; Подходяща и за кандидати с малък или без опит