Информация за работна оферта Супервайзър - мърчандайзери Информация за фирмата
Оферта Постоянна работа
Категория Маркетинг
Публикувано 03/27/2020
Изисквания
Завършено образование
Минимален опит 2 години

„Глобал Маркетинг България“ ООД е динамично развиваща се компания в сферата на маркетинговите услуги в точките на продажба в областта на модерната търговия (Търговските Вериги). Дейността на фирмата е свързана с Мърчандайзинг в търговските вериги, както и реализиране на маркетингови проучвания и промоции в точките на продажба. Към момента фирмата оперира в 37 града на територията на България, във всички национални, както и в по – големите локални търговски вериги.
Във връзка с развитието дейността на компанията, необходимостта от усъвършенстване и увеличаване на човешките ресурси с квалифицирани кадри, обявяваме конкурс за мотивирани и амбициозни служители за позицията: ССупервайзър - мърчандайзери

Отговорности:

  • Осъществява ежедневен контрол върху работата на мърчандайзерите в поверения му район;
  • Подържа контакт със служителите в търговските вериги;
  • Комуникира с клиенти на компанията;
  • Оперативно следи потока от информация от и към мърчандайзерите от една страна и централен офис от друга;
  • Участва в процеса за подбор на персонала в района;
  • Обучава персонала и следи за правилното изпълнение на работата им чрез утвърдени вътрешнофирмени процедури.
Предпочитани умения
Изисквания:
  • Опит на подобна позиция минимум 2 години;
  • Предимство е опита в търговските вериги, бързооборотни стоки, както и дистрибуционни канали;
  • Отлични комуникативни умения и опит за водене на преговори.
  • Умение за работа в динамична среда;
  • Шофьорска книжка - кат. В;
  • Добро владеена на Microsoft Office Packet.

Ние предлагаме:
  • Добро стартово възнаграждение
  • Стандартно работно време;
  • Фирмено обучение, насочено към развитие на личностни и професионални умения;
  • Коректни трудови отношения;
  • Разнообразна работа с възможности за лична изява в отлична работна среда на амбициозна компания.

Моля, прочетете нашите изисквания и кандидатствайте, ако мислите, че отговаряте на всички условия. Ние ще се свържем САМО с одобрените кандидати. Благодарим за разбирането!

Ref.#: Суп★★★ Супервайзър - мърчандайзериГлобал Маркетинг България ООДМесторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време