Информация за работна оферта Технически Сътрудник Информация за фирмата
Оферта Постоянна работа
Категория Логистика, Спедиция
Работно време Подходящо за студенти
Публикувано 03/27/2020
Изисквания
Завършено образование
Минимален опит По-малък от година

Дискордиа АД е водеща компания в областта на международния транспорт и логистика, член на Националното сдружение на българските превозвачи (НСБП), Межднародната федерация на спедиторските сдружения (FIATA), националното сдружение на българските спедитори (НСБС), Конфедерацията на работодателите и индустриалците в България (КРИБ).
Компанията е насочена към високите технологии. Внедрили сме ЕRP система MS Dynamics NAV, вертикално решение Navitrans, флийт мениджмънт системи Dynafleet, MAN telematics, Transics. Във връзка с бързото разрастване на компанията през последните години и внедряване на други нови технологии търсим кандидати за позицията:

Технически Сътрудник

Отговорности:

  • Работа с MS Office, ERP система и фирмени софтуерни приложения
  • Въвеждане и проверка на данни във фирмената ERP система
  • Изготвяне на анализи и справки
  • Обработка на документи
  • Следене и изготвяне на справки за цени на гориво на европейските пазари

Изисквания:

  • Висше образование или последна година студент
  • Внимание към детайла и високи нива на организираност
  • Дългосрочни намерения
  • Отлична компютърна грамотност
  • Познаване на MS Excel, MS Word, MS Power Point
  • Не е задължителен професионален опит
Предпочитани умения

Предлагаме възможност:

  • Да станете част от един успешен и силно мотивиран екип от млади хора.
  • Корпоративно обучение в областта на продажбите и международния транспорт.
  • Да развиете кариера в бързо развиваща се компания лидер в България и Югоизточна Европа в областта на международния транспорт и спедиция.
  • Да общувате с партньори от различни сектори в икономиката и от различни държави.
  • Да работите в модерен офис, комбиниращ работна среда от най-високо качество със зони за почивка

За да кандидатствате, моля изпратете подробна автобиография и мотивационно писмо.
Ще се свържем с кандидатите, одобрени по документи.

Технически СътрудникДискордиа АД / София  Вижте визитка на компанията
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време; Подходяща и за студенти; Подходяща и за кандидати с малък или без опит