Информация за работна оферта ТЪРГОВСКИ ПРЕДСТАВИТЕЛ Информация за фирмата
Оферта Постоянна работа
Категория Търговия, Продажби - Продавачи и помощен персонал
Публикувано 02/03/2023
Изисквания
Завършено образование
Минимален опит 2 години

Фирмата е водещ производител на ароматизатори за въздух с търговска марка "АРЕОН", добре позната на потребителите в България и чужбина.

За гр. Благоевград и регион, търсим ТЪРГОВСКИ ПРЕДСТАВИТЕЛ.

Отговорности:

- развива нови продукти на фирмата (диспенсъри) в гр. Благоевград и регион ;
- набира нови клиенти от дадения регион, събира заявки и ги обслужва.

Изисквания:

- опит като търговски представител е задължителен;
- технически познания (поради спецификата на продукта);
- шофьорска книжка;
- комуникативност, отговорност и дисциплинираност.

Фирмата предлага:

- фирмено обучение;
- добри работни условия;
- работа в млад и мотивиран екип;
- постоянен трудов договор;
- работно облекло;
- служебна кола.

Ако желаете да се присъедините към нашия екип, моля, изпратете актуална автобиография със снимка и кратко мотивационно писмо.

Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.

С изпращане на кандидатурата си за работа по публикувана обява на интернет сайта на Джобс бг. лицето декларира, че се е запознало с Политиката за поверителност на АРОМАТИ БЪЛГАРИЯ ЕООД и че предоставя доброволно личните си данни за целите на обработката за подбор на персонал.
АРОМАТИ БЪЛГАРИЯ ЕООД декларира, че няма да предоставя специална категория лични данни на трети лица, като в случай на необходимост личните данни могат да бъдат трансферирани единствено за целите на подбора на персонал на трети лица - външни дружества специализирани в подбора на персонал. Предоставените от кандидата за работа лични данни ще се съхраняват от дружеството за срок от 6 месеца от момента на изтичане/сваляне от уеб сайта на публикуваната обява, освен в случай на изрично съгласие за по-дълго съхранение.

Предпочитани умения

Месторабота: Благоевград

Кандидатствай: https://www.jobs.bg/job/6676017