Информация за работна оферта СПЕЦИАЛИСТ ПРОДАЖБИ Информация за фирмата
Оферта Постоянна работа
Категория Търговия, Продажби - Експерти и мениджъри
Публикувано 02/01/2023
Изисквания
Завършено образование
Минимален опит По-малък от година
Ние сме склад на едро, представител и дистрибутор на няколко европейски марки.
Търсим колега с който да развиваме търговската част на фирмата и да е готов да работи при нас дългосрочно.

Офиса и склада се намират в град Благоевград, бул. Васил Левски но. 60

Работното време е от понеделник до петък. Събота и неделя са почивни дни.

Подходящият за нас кандидат е отговорна, позитивна и комуникативна личност.

Основни задължения:
- Активна комуникация и професионално обслужване на клиентите на компанията;
- Приемане и събиране на заявки, изписване и проследяване на изпълнението им до клиентите;
- Разширяване на пазарните позиции на компанията чрез изграждане и поддържане на взаимоотношения с потенциални и настоящи клиенти;
- Търсене на нови клиенти, изготвяне на оферти, споразумения, договори и др.;

Изисквания:
- Отлични комуникативни и организационни умения;
- Умения за работа с клиенти и справяне с възражения;
- Внимание към детайла;
- Стремеж към постигане на резултати, целеустременост;
- Способност за работа в екип и поемане на отговорност.

Относно заплащането, получавате чисто възнаграждение от 1200 до 1600 лева в зависимост от интензитета на работата и постигнатите резултати свързани с търговската дейсност. Получавате 20 дни платен отпуск и бонуси за празници. Получавате добри условия на работа, сплотен екип, възможност за кариерно развитие и начално обучение.

Ако позицията представлява интерес за Вас, моля изпратете ПОДРОБНА автобиография. Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю. Кандидатурите ще бъдат разгледани при пълна конфидециалност по смисъла на ЗЗЛД.
За да ви поканим на интервю, задължително трябва да изпратите автобиография с ПОДРОБНО ОПИСАН ТРУДОВ СТАЖ .

Предпочитани умения

Месторабота: Благоевград

Кандидатствай:https://www.jobs.bg/job/6687381