Информация за работна оферта КРЕДИТЕН ЕКСПЕРТ - БАНКИРАНЕ НА МАЛЪК БИЗНЕС Информация за фирмата
Оферта Постоянна работа
Категория Банки/Кредитиране
Публикувано 01/31/2023
Изисквания
Завършено образование
Минимален опит 2 години

КРЕДИТЕН ЕКСПЕРТ - БАНКИРАНЕ НА МАЛЪК БИЗНЕС за ФЦ в гр. Благоевград.
Ние сме Пощенска банка, в която високо ценим и споделяме:

Вдъхновяващо ЛИДЕРСТВО с непрекъснат стремеж към иновации;
Доказана СТАБИЛНОСТ съчетана с ефективност, традиция и модерност;
Динамично РАЗВИТИЕ свързано с нови предизвикателства и перспективи;
Изключителна ЕКИПНОСТ изградена на взаимно доверие и подкрепа.

Имаме 30-годишно успешно присъствие сред лидерите на банковия пазар в България. Ние сме модерна универсална банка, която предлага иновативни продукти и финансови решения на своите клиенти.

За нас най-важни са хората! Отваряме вратите си за успешна реализация на амбициозните и талантливите, които имат шанс да израстват в компанията и да станат утрешните успешни лидери.

За свой Център за Банкиране на малък бизнес в гр. Благоевград Пощенска банка търси да назначи опитен, мотивиран, продажбено ориентиран служител за позицията на:

КРЕДИТЕН ЕКСПЕРТ - БАНКИРАНЕ НА МАЛЪК БИЗНЕС

Основни отговорности, свързани с позицията са:
- Отговаряте за активното търсене и привличане на нови клиенти;
- Идентифицирате и установявате контакт с потенциални клиенти и представяте кредитни продукти и услуги;
- Поддържате отношения с настоящи клиенти и ги информирате за нови продукти;
- Консултирате клиенти относно условията, сроковете и необходимите обезпечения при кредитиране;
- Анализирате финансова информация, подготвяте предложения за кредит и давате становища за одобрение на кредити.

Изисквания за позицията са:
- Висше икономическо образование;
- Предишен опит в директни продажби е задължителен;
- Професионален опит в областта на кредитирането е задължителен;
- Отлични комуникативни умения;
- Мотивация за постигане на резултати;
- Владеенето на английски език е предимство;
- Компютърна грамотност.

Предлагаме ви:
- Атрактивно възнаграждение и допълнително финансово стимулиране
- Възможност за професионално и личностно развитие
- Ясно дефинирани кариерни пътеки
- Непрекъснати обучения и програми за развитие на потенциала
- Допълнително здравно и пенсионно осигуряване
- Работа в приятелскa и динамична среда
- Участие в разнообразни социално-отговорни дейности
- Карта Multisport на преференциална цена
- Преференции при ползване на банковите ни продукти

Ако желаете да бъдете част от успеха на Пощенска банка и да откриете вселена от нови възможности, изпратете автобиография и актуална снимка.

Контакт ще бъде осъществен с всички кандидати, одобрени след предварителен подбор, при пълна конфиденциалност.

Предпочитани умения

Месторабота:Blagoewgrad

Кандидатствай:https://www.jobs.bg/job/6684504