Информация за работна оферта ОРГАНИЗАТОР МЕЖДУНАРОДЕН ТРАНСПОРТ Информация за фирмата
Оферта Постоянна работа
Категория Административни и офис дейности
Работно време Подходящо за студенти
Публикувано 03/23/2020
Изисквания
Завършено образование
Минимален опит По-малък от година

Менпауър България е световен лидер в професионалните решения по подбор на персонал и управление на човешките ресурси.

За наш доверен клиент – водеща компания в сферата на логистиката и спедицията, търсим служител за позицията:

                 ОРГАНИЗАТОР МЕЖДУНАРОДЕН ТРАНСПОРТ

Изисквания:
- Опит на подобна позиция е сериозно предимство
- Подходящо висше образование
- Добро владеене на английски език - минимум ниво B1
- Високo ново на организираност
- Способност за взимане на ефективни решения под стрес

Отговорности:
- Работи със специализиран софтуер
- Организира международни автомобилни превози
- Следи за безпроблемното протичане на превозите и разрешава възникнали проблеми
- Контактува с водачите и клиентите по отношение на транспорт
- Изготвя справки и обработва документи, свързани с транспортирането на стоката
Предпочитани умения

Компанията предлага:
- Отлично стартово възнаграждение, в зависимост от опита на кандидата
- Работа в модерен офис с удобна локация
- Реална възможност за развитие
- Работа с най-съвременните технологии в света за управление на транспортната дейност

Ако предложението ни Ви се струва интересно и отговаряте на зададените критерии, изпратете ни своето актуално CV като посочите референтния номер на позицията.

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Ще се свържем само с одобрените кандидати.

Очакваме Ви!

Ref.#: DDD
★★★ ОРГАНИЗАТОР МЕЖДУНАРОДЕН ТРАНСПОРТМЕНПАУЪР БЪЛГАРИЯ ООД

Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време; Подходяща и за студенти; Подходяща и за кандидати с малък или без опит; Заплата от 2000 до 2500 BGN (Бруто)