Информация за работна оферта СПЕЦИАЛИСТ ЗДРАВОСЛОВНИ И БЕЗОПАСНИ УСЛОВИЯ НА ТРУД Информация за фирмата
Оферта Постоянна работа
Категория Човешки ресурси
Публикувано 01/30/2023
Изисквания
Завършено образование
Минимален опит 2 години

Менпауър е световен лидер в сектора на труда, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

За наш клиент, международна компания от автомобилната индустрия, търсим отговорен, организиран и мотивиран кандидат за позицията:

СПЕЦИАЛИСТ ЗДРАВОСЛОВНИ И БЕЗОПАСНИ УСЛОВИЯ НА ТРУД

Работните задължения включват:

  • Подпомага екипа по въпроси свързани с безопасност, околна среда и оценка на риска;
  • Организира обучения и инструктажи на служителите и работниците;
  • Участва във вътрешни и външни одити;
  • Ежедневно контролира спазването на вътрешните правила здраве, безопасност и околна среда;
  • Информира ръководството чрез отчети, за проблеми, свързани с изискванията на опазването на ОС и здравословните и безопасни условия на труд.

Успешният кандидат притежава:

  • Опит на подобна позиция в производствено предприятие ще се счита за предимство;
  • Познания в сферата на ЗБУТ, както и приложимите нормативни документи в областта;
  • Сертификат за вътрешен одитор – ISO 14001 и/или OHSAS 18001 ще се счита за предимство;
  • Свободно владеене на английски език е задължително.

Предложението на компанията:

  • Добро възнаграждение и социален пакет;
  • Възможности за обучение и кариерно развитие;
  • Динамична и предизвикателна среда;
  • Сигурност и стабилност в международна индустриална група.

В случай, че нашето предложение Ви е заинтригувало, ще очакваме Вашата автобиография. Ще се свържем само с предварително одобрените по документи кандидати.

Очакваме ви!

Менпауър България притежава лиценз за дейността си в България №2033/ 20.04.2016 г

Предпочитани умения

Месторабота: София

Кандидатствай: https://www.jobs.bg/job/6677794