Информация за работна оферта Експерт Застраховане, Информация за фирмата
Оферта Постоянна работа
Категория Застраховане
Публикувано 01/30/2023
Изисквания
Завършено образование
Минимален опит По-малък от година
Кратко представяне

Експерт Застраховане - Дирекция Застраховане и осигуряване

„Мусала Иншурънс брокер” ООД е основана през 2007 г. с решение № 62 - ЗБ КФН. Нашата работа е посветена в грижата за нашите клиенти - подобряване на качеството им на живот и осигуряване на необходимата сигурност с помощта на висококачествени услуги и интелигентни решения.
Сключваме дългосрочно споразумение за взаимно доверие с нашите служители. Създаваме „прозрачна” и привлекателна работна среда. Ние допринасяме за компетентността и професионалното развитие на всеки служител на компанията.

Във връзка с развитието на търговският ни екип в гр.Благоевград, предоставяме възможност на динамични и амбициозни хора да се реализират на позицията Експерт Застраховане - Дирекция Застраховане и осигуряване.

Ние в Мусала Иншурънс Брокер знаем колко важен е екипът за постигането на добри резултати. За това се стараем да създадем условия за персонално развитие и реализация на всеки член на нашия екип. Утвърденият кандидат ще придобие знания и умения, които ще му помогнат в кариерното израстване.

Той ще бъде част от утвърден екип професионалисти и ще има следните задължения:
• Консултиране, съдействие и изготвяне на оферти за офисите ни в цялата страна;
• Обслужване на индивидуални и корпоративни клиенти;
• Сключване и администриране на застрахователни полици;
• Изготвяне на справки и отчети;
• Проследяване на новостите за продуктови изменения;
• Съдействие при процеса от настъпване на щетата до пълното изплащане на застрахователното обезщетение;

ИЗИСКВАНИЯ ЗА ДЛЪЖНОСТТА:
• Образование: Мин. средно, като за предимство ще се смята висше образование
• Компютърна грамотност – работа с MS Office с акцент върху ползване на MS Excel;
• Умения за анализ на специализирана информация;
• Комуникативни умения за работа с клиенти;
• Инициативност и активност;
• Комуникативност и гъвкавост в отношенията с хората от екипа;
• Точност и прецизност към детайла;
• Експедитивност и стриктност при изпълнение на поставените задачи;
• Умения за спазване на поставените срокове.

- Опит в сферата на застраховането е предимство;

Благодарим на всички кандидати за отделеното време.Одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Данните на кандидатите са лични и ще бъдат защитени по смисъла на ЗЗЛД.

Предпочитани умения

Месторабота: Blagoewgrad

Кандидатствай:https://www.jobs.bg/job/6681018