Информация за работна оферта Офис администратор Информация за фирмата
Оферта Постоянна работа
Категория Административни и офис дейности
Публикувано 01/16/2023
Изисквания
Завършено образование
Минимален опит 2 години

Ние сме рекламна агенция с повече от 30-годишна история и опит.
Бихме се радвали да присъединим към екипа си ново попълнение на длъжността Офис администратор.

Работно време: от понеделник до петък от 08:30 до 17:30 часа

ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
- Обработка на цялата входяща и изходяща информация по телефон, поща и имейл; (Отговаря на запитвания съобразно своята компетентност. Пренасочване на телефонни обаждания и съобщения към съответните служители.);
- Организира административната дейност на офиса /следи документооборота, класифицира и архивира информацията/;
- Следи текущата дейност в офиса - контакти с доставчици на консумативи;
- Приемане, изпращане и подготвяне на куриерски пратки за/от фирмата;
- Оказва съдействие при възникнали проблеми и задачи;

ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТИТЕ:
- Предишен опит при работа с документи и преценяване на приоритетни задачи;
- Компютърни умения: Windows; MS Office - Word, Excel, Outlook; Internet;
- Високо ниво на организираност, комуникативност, отговорност;
- Комуникативност и умения за работа в екип;
- Разбиране и прилагане на концепцията за екипна работа;
- Внимателен подход и търпение; Добра концентрация;

НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:
- Лоялно отношение
- Коректни трудови взаимоотношения
- Обучение в реална работна среда
- Дългосрочна заетост

Ако проявявате интерес към свободната позиция, моля изпратете актуална автобиография със снимка.

*Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

Предпочитани умения

Месторабота: Благоевград

Кандидатствай: https://www.jobs.bg/job/6663279