Информация за работна оферта Организатор, работа с клиенти - половин работен ден Информация за фирмата
Оферта Постоянна работа
Категория Образование, Курсове, Преводи
Работно време Подходящо за студенти
Публикувано 02/20/2020
Изисквания
Завършено образование
Минимален опит По-малък от година

Вие искате да работите в целенасочен екип, който уважава Вашето мнение и е ориентиран към резултатите!

Вие искате трудът и резултатите Ви да бъдат ценени и забелязвани!

Вие искате да усещате, че работата Ви има значение!

Вие търсите работа, която би допринесла за вашето професионално и личностно развитие и обогатяване!

Вие искате вашата компания да е динамична, отворена и развиваща уменията и способностите Ви!

Тогава станете част от екипа на BRITANICA!

BRITANICA е образователен център по английски език и оторизиран център на University of Cambridge. Нашият екип от професионалисти повече от 18 години вдъхновява деца и възрастни чрез обучението по английски език. Вярваме, че качественото образование е правилната стъпка към пълноценен и щастлив живот и даваме всичко от себе си, за да имат нашите курсисти успешно бъдеще. Всеки ден виждаме резултата от работата си в усмивките на нашите малки и големи клиенти.

Във връзка с разширяването на дейността на компанията, търсим:

Организатор, работа с клиенти на половин работен ден

Какво трябва да притежава един „Организатор, работа с клиенти на половин работен ден” в BRITANICA, за да бъде успешен?

- Отношение към детайлите и аналитично мислене;

- Ориентираност към потребностите на клиентите и стремеж към предоставяне на най-високо качество;

- Силни организаторски умения;

- Готовност да поема отговорност;

- Инициативност и иновативност;

- Да работи ефективно в екип;

- Минимум Intermediate (B1) ниво на владеене на английски език;

- Добра компютърна грамотност.

Вашите основни задачи ще бъдат:

- Да консултирате клиенти на различни възрасти и с различни професии, да дефинирате техните потребности и да намирате най-подходящите решения за тях;

- Да изграждате и поддържате дълготрайни партньорства с настоящите клиенти на компанията;

- Да ръководите и отговаряте за конкретни проекти, свързани с изграждането на лоялност у клиентите;

- Да участвате в организирането на финансовата дейност на филиала;

- Да координирате и подпомагате дейността на академичния екип;

Какво предлагаме ние на своя екип от професионалисти?

- Развитие и подкрепа на креативността и професионализма, в компания лидер в своята област;

- Работа в млад, енергичен, сплотен и амбициозен екип;

- Дългосрочен ангажимент;

- Конкурентно заплащане;

- Работно време:

20 часова работна седмица - 5 дни по 4 часа.

Ако разпознавате себе си в горепосочените изисквания и смятате, че BRITANICA е вашето място за развитие, ще се радваме да обсъдим възможността да станете част от нашия екип.

Изпратете ни вашата автобиография и мотивационно писмо.