Информация за работна оферта Търговски представител Информация за фирмата
Оферта Постоянна работа
Категория Институции/Държавна администрация
Публикувано 02/20/2020
Изисквания
Завършено образование
Минимален опит 3 години

Предишен опит в областта на търговията с хранителни продукти, както и доброто познаване на бизнес сегмента е сериозно предимство.

Основни дейности и отговорности:
- Създава и поддържа регулярни контакти с търговските партньори;
- Поддържа и разширява мрежата от търговски обекти;
- Следи доставките, реализираните продажби и плащанията;
- Договаря търговските условия с поверените му клиенти;
- Отговаря за обема от продажби, дистрибуцията и мърчандайзинга на продуктите;
- Изпълнява зададените количествени и качествени планове;
- Изследва и познава дейността на конкурентни и партньорски фирми в повереният му регион.

Предпочитани умения

Изисквания
- С отлични комуникативни способности, инициативен, умее да определя точно приоритетите си;
- Способен да работи самостоятелно и в екип;
- С добри компютърни умения и аналитично мислене;
- Притежава шофьорска книжка и има готовност за интензивни пътувания в рамките на работния ден;
- Образование средно или висше;