Информация за работна оферта Търговски представител – Търговци, МЕТРО КЕШ ЕНД КЕРИ БЪЛГАРИЯ ЕООД Информация за фирмата
Оферта Постоянна работа
Категория Търговия, Продажби - Продавачи и помощен персонал
Публикувано 02/19/2020
Изисквания
Завършено образование
Минимален опит 3 години
Място
[Благоевград,България ]

Партньор на професионалисти - това е мотото на МЕТРО Кеш енд Кери. Целта ни е да удовлетворяваме нуждите на нашите клиенти и за да я постигнем, се нуждаем от мотивирани служители. Приемете това предизвикателство и кандидатствайте за работа в МЕТРО Благоевград като:

Търговски представител – Търговци

Предпочитани умения

Вашите отговорности:
• Развитие на продажбите в поверения ви район
• Идентифициране индивидуалните нужди на клиентите и предлагане на комплексни решения
• Постигане на заложените цели
• Утвърждаване на положителния имидж на компанията
• Изграждане на ефективни и трайни бизнес отношения

Вашият профил:
• Опит в продажбата на бързооборотни стоки
• Отлични комуникационни и презентационни умения
• Опит във водене на преговори и бизнес комуникация
• Ориентация към постигане на резултати
• Владеенето на английски език е предимство
• Свидетелство за управление на МПС

Ние ви предлагаме:
• Работа на график
• Възможност за кариерно развитие
• Професионално обучение
• Допълнително здравно осигуряване
• 10% отстъпка при пазаруване в магазините на МЕТРО

Искате ли да кандидатствате?
Изпратете автобиография тук или на адрес: 2700 Благоевград, ул. Зеленодолско шосе №17, МЕТРО Благоевград, отдел „Персонал”.

Моля, посочете референтния номер 20 CM 03.

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани при пълна конфиденциалност, единствено и само за целите на подбора за съответната позиция. Предоставянето на личните данни е доброволно, тяхното обработване, ползване в процеса по подбор и съхраняване ще се извършва в пълно съответствие със Закона за защита на личните данни. „Метро Кеш енд Кери България“ ЕООД е администратор на лични данни и Ви гарантира пълна защита на предоставените лични данни. Ще се свържем само с одобрените за интервю кандидати.

Краен срок за подаване на документи: 28 февруари 2020 г.