Информация за работна оферта СПЕЦИАЛИСТ КРЕДИТИ НА ФИЗИЧЕСКИ ЛИЦА (по заместване) Информация за фирмата
Оферта Постоянна работа
Категория Банки/Кредитиране
Публикувано 12/06/2022
Изисквания
Завършено образование
Минимален опит 2 години
Кратко представяне

СПЕЦИАЛИСТ КРЕДИТИ НА ФИЗИЧЕСКИ ЛИЦА (по заместване)

Задължения и отговорности:

  • Извършва дейностите, свързани с проучване на кредитоискатели, необходими и обезпечаващи отпускането на кредити от Банката
  • Изготвя рейтинги, анализи на финансовото състояние на кредитоискателя и обезпеченията, които предоставя по сделката
  • Договаря условия и структуриране на кредитни сделки, съобразно законовите разпоредби и процедурите в Първа инвестиционна банка
  • Изготвя становищата по одобрените кредитни сделки
  • Участва пряко в процеса на управление на кредити до пълното им издължаване и погасяване от страна на кредитоискателя

Изисквания към кандидатите:

  • Висше икономическо образование, като икономическа специалност в сферата на финанси и банково дело се счита за предимство
  • Минимум 1 година професионален опит в дейности, свързани с кредитиране
  • Много добри компютърни умения – MS Office, Internet
  • Владеене на английски език е предимство
  • Свидетелство за правоуправление на МПС е предимство
  • Отлични комуникативни умения
  • Умения за работа в екип

Предпочитани умения

Месторабота: Благоевград

Кандидатствай: https://www.jobs.bg/job/6613818