Информация за работна оферта ТЪРГОВСКИ ПРЕДСТАВИТЕЛ ЗА ЮГОЗАПАДНА БЪЛГАРИЯ Информация за фирмата
Оферта Постоянна работа
Категория Производство(друго)
Публикувано 12/05/2022
Изисквания
Завършено образование
Минимален опит По-малък от година

В Сапир България знаем, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса. Ние ще възнаградим твоята лоялност и ще осигурим твоята сигурност!

Ние сме водеща компания, в търговията с домакински уреди и кухненски съдове и прибори.
Във връзка с разрастване на бизнеса, стартираме процедура по подбор за следната позиция:

ТЪРГОВСКИ ПРЕДСТАВИТЕЛ ЗА ЮГОЗАПАДНА БЪЛГАРИЯ

Основна роля на позицията е разработване и прилагане на активности за развитие на пазара с цел увеличаване на продажбите и рентабилността на компанията, в изпълнение на търговската стратегия на „Сапир България“ ООД и зададените цели, чрез изграждане на ефективни взаимоотношения със съществуващи и нови клиенти.

ОТГОВОРНОСТИ:

• Отговаря за постигането на поставените цели за обем продажби, рентабилност, дистрибуция, пазарно развитие и качество;
• Изгражда и поддържа ефективни взаимоотношения с клиенти;
• Идентифицира пазарните възможности, подготвя и изпълнява планове за подобряване на работата с клиенти, в съответствие с процесите на компанията;
• Договаря условия и изпълнява различни активности с клиентите;
• Активно търси и разработва нови клиенти в региона;
• Подготвя и реализира планирани визити по маршрути, с цел продажба и управление на представянето на продуктите на компанията в търговската мрежа(спазване на мърчандайзинг стандарти и др.);
• Адекватно се разпорежда с поверените му от компанията активи, при спазване на фирмената политика.

ИЗИСКВАНИЯ :

• Стремеж за постигане на високи резултати;
• Екипен играч с резултатно-ориентиран подход в работата;
• Високо ниво на комуникативни умения, умения за общуване и убеждаване;
• Проактивен, с умения за планиране и добри организационни способности;
• Свидетелство за управление на МПС и готовност за активно пътуване.

ПРЕДИМСТВА:

- Компютърна грамотност – MS Office (Word, Excel);
- 2 или повече години сходен професионален опит в утвърдена компания;
- Опит в продажбите на домакински електро уреди и пособия;
- Добро познаване на търговския потенциал на региона;

НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:

- Коректност в трудовите отношения;
- Конкурентно заплащане, спрямо показаните резултати;
- Възможност за развитие в една от най-успешните български търговски компании;
- Трудов договор и дългосрочна заетост;
- Много добри условия на труд;

Първоначалният подбор ще се извърши по документи, контакт ще установим само с одобрените кандидати.

Предпочитани умения

Месторабота:Blagoewgrad

Кандидатствай:https://www.jobs.bg/job/6602083