Информация за работна оферта ТЪРГОВСКИ ПРЕДСТАВИТЕЛ, ФАМИЛЕКС ООД Информация за фирмата
Оферта Постоянна работа
Категория Институции/Държавна администрация
Публикувано 02/07/2020
Изисквания
Завършено образование
Минимален опит
Място
[Благоевград,България ]

"Фамилекс"ООД е водеща фирма в областта на хранително-вкусовата промишленост. Основана през 1996 г. в гр. Пловдив, "Фамилекс" ООД е сред първите фирми развиващи дейност в областта на вноса, пакетажа и пласмента на основни хранителни продукти. Името "Фамилекс" върху пакетите с хранителни продукти, е гаранция за качество. "Фамилекс" ООД е дистрибутор на водещи компании като Дерони, Фикосота, Елена, Компас.

Предишен опит в областта на търговията с хранителни продукти, както и доброто познаване на бизнес сегмента е сериозно предимство.

Основни дейности и отговорности:
- Създава и поддържа регулярни контакти с търговските партньори;
- Поддържа и разширява мрежата от търговски обекти;
- Следи доставките, реализираните продажби и плащанията;
- Договаря търговските условия с поверените му клиенти;
- Отговаря за обема от продажби, дистрибуцията и мърчандайзинга на продуктите;
- Изпълнява зададените количествени и качествени планове;
- Изследва и познава дейността на конкурентни и партньорски фирми в повереният му регион.

Успешният кандидат е:

- С отлични комуникативни способности, инициативен, умее да определя точно приоритетите си;
- Способен да работи самостоятелно и в екип;
- С добри компютърни умения и аналитично мислене;
- Притежава шофьорска книжка и има готовност за интензивни пътувания в рамките на работния ден;
- Образование средно или висше;
Нашето предложение:
- Възможност за добра професионална реализация в областта на продажбите;
- Обучение и работа в екип от професионалисти с дълъг опит в областта на търговията и дистрибуцията;
- Служебен автомобил;
- Възнаграждение, отговарящо на постиженията Ви;
- Пет дневна работна седмица

Кандидатствай тук: https://www.jobs.bg/job/5217011