Информация за работна оферта Инженер продажби / Търговски представител, Информация за фирмата
Оферта Постоянна работа
Категория Търговия, Продажби - Експерти и мениджъри
Публикувано 11/29/2022
Изисквания
Завършено образование
Минимален опит По-малък от година

„Менпауър Груп“ е световен лидер в професионалните решения по подбор на персонал и управление на човешките ресурси.

В момента предлагаме възможност за мотивиран професионалист, да се присъедини към екипа на нашия партньор на позицията:

                             Инженер продажби / Търговски представител

Отговорности за позицята:

  • Извършва директни продажби на предлаганите стоки и услуги;
  • Посреща и обслужва клиентите;
  • Познава продуктовата гама на фирмата и предлаганите стоки и услуги;
  • Поддържа контакти с клиентите на фирмата;
  • Спазва утвърдените стандарти и процедури в компанията.

Изисквания:

  • Предходен опит на подобна позиция е задължителен - минимум 6 месеца;
  • Добри комуникативни и организационни умения;
  • Позитивност, приветливост и учтивост в работата с клиентите и екипа;
  • Добра компютърна грамотност.

Компанията предлага:

  • Дългосрочен ангажимент в утвърдена компания;
  • Отлично възнаграждение;
  • Стимулираща бонусна схема;
  • Възможност за кариерно развитие;
  • Обучения и възможност за запознаване с водещите тенденции в бранша;
  • Спокойна атмосфера на работа.

Ако сте припознали себе си в тези редове и искате да работите в реномирана компания с утвърдени стандарти, това е Вашето място! Ще се радваме да ни изпратите подробното си CV.

Предпочитани умения

Месторабота:София

Кандидатствай:https://www.jobs.bg/job/6605830