Информация за работна оферта Търговски представител Ключови клиенти Информация за фирмата
Оферта Постоянна работа
Категория Производство - Храни и Напитки
Публикувано 11/29/2022
Изисквания
Завършено образование
Минимален опит 2 години
Кратко представяне
Вашите отговорности ще включват:
  • Поддържане и развиване на контакти със съществуващите търговски партньори
  • Водене на преговори и увеличаване на обема на продажбите в района, за който отговаряте
  • Увеличаване на пазарното присъствие на продуктите с търговските марки на Компанията
  • Организиране на промоции в местата на продажба
  • Активно участие в инициативи и проекти, целящи подобряването на представянето ни в канал Ключови клиенти
  • Подкрепа на бизнеса чрез различни системи и инструменти
  • Следене за изпълнението на ангажиментите по сключените договори
Ние търсим човек, който:
  • Има минимум 2 години предишен опит в областта на търговията с бързооборотни стоки
  • Познава етапите на процеса на продажба
  • Има отлични умения за презентация и водене на преговори, ориентираност към резултатите
  • Има валидна шофьорска книжка
  • Обича да работи в разнообразна среда
  • Демонстрира инициативност и ентусиазъм
  • Висше образование и владеене на английски език ще се считат за предимство
Искате да разберете повече?

За повече информация можете да се обърнете към екип Човешки ресурси на Карлсберг България. Краен срок за подаване на автобиография е 12 декември 2022 г.
Имайте предвид, че постоянно разглеждаме получените кандидатури и процесът по подбор може да бъде прекратен по-рано от посочения краен срок, така че кандидатствайте възможно най-скоро.

НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:

МЕСЕЧЕН БОНУС ЗА ПОСТИГНАТИ РЕЗУЛТАТИ

ВАУЧЕРИ ЗА ХРАНА

Предпочитани умения

Месторабота:София

Кандидатствай:https://www.jobs.bg/job/6605507