Информация за работна оферта ОПЕРАТИВЕН СЧЕТОВОДИТЕЛ Информация за фирмата
Оферта Постоянна работа
Категория Счетоводство, Одит, Финанси
Работно време Подходящо за студенти
Публикувано 11/28/2022
Изисквания
Завършено образование
Минимален опит По-малък от година

Поради разрастване на нашата компания търсим да назначим счетоводител с дългосрочни намерения за развитие в компанията и в нашата малка общност.

Какви са изискванията?
Да имате мотивация за работа и желание за развитие в професионалната сфера.
Да сте добре организиран, комуникативен и с внимание към детайлите.
Да имате завършено икономическо образование / счетоводство и контрол, счетоводна отчетност, финанси и други/ ;
Да имате отлична компютърна грамотност - отлично владеене на Word и Excel;

Какво предлагаме?
Дългосрочен ангажимент на трудов договор.
Специализирано професионално обучение .
Добра работна атмосфера в млад екип.
Възможност за изява и развитие.
Мотивиращо възнаграждение.
Петдневна работна седмица.

Какви са вашите задължения и отговорности?

Да осъществявате първичен контрол и да класирате счетоводни документи по определен ред.
Да осчетоводявате първични счетоводни документи в счетоводен софтуер.
Да изготвяте справки по възложено задание.
Да допринасяте за развитието на компанията и за общия ни просперитет.

Ако чувствате всичко написано по-горе мотивиращо и отговаря на вашите разбирания, изпратете ни актуална автобиография с актуална снимка и мотивационно писмо.

Гарантираме конфиденциалност на личните ви данни.

Ще се свържем единствено с одобрените по документи кандидати.

Предпочитани умения

Месторабота:Благоевград

Кандидатствай:https://www.jobs.bg/job/6603034