nadpissivt

Информация за работна оферта Банер администратор Информация за фирмата
Лице за контакти Весела Лачева
Поща career@swu.bg
Публикувана на 01/01/1970
Информация за работа
Оферта Постоянна работа
Категория Медии
Работно време Пълно работно време
Публикувано 10/18/2019
Изисквания
Минимално образование Университет
Завършено образование
Минимален опит 1 година
Статут на работна оферта
Начало на публикуване 10/18/2019
Край на публикуване 11/10/2019
Място
Кратко представяне

Банер администраторът отговаря за всички аспекти на управлението на дигиталните рекламни кампании – въвеждане, преглед и потвърждение на успешното реализиране на кампании в рамките на дигиталната група на Нова Броудкастинг Груп.

Отговорности:

• Координира и управлявлява онлайн рекламни кампании и проекти.
• Ежедневно работи с различни рекламни софтуери и системи.
• Преглежда рекламните материали от рекламни агенции и рекламодатели.
• Следи и оптимизира рекламните кампании, включително чрез преглед на отчети и даване на предложения за по-добра резултатност.
• Работи в тясно сътрудничество с екипите, отговарящи за продажбите, маркетинга, редакторската политика и дизайн, както и по създаването и изпълнението на индивидуални рекламни решения.
• Контролира качеството и помага за решаването на проблеми, свързани с реклами, доставящи се от трета страна, HTML5 файлове и други.
• Координира работата си с техническия отдел, с цел осигуряване на помощ при установяването, докладването и решаването на технически проблеми.

Изисквания:

• Опит с банер системи, като Doubleclick for Publishers (DFP), AdOcean, Open X, или други би бил сериозно предимство;
• Опит и базисни познания: Adobe Photoshop, HTML и CSS;
• Опит в работата с различни рекламни мрежи;
• Организационни способности и отлични умения за комуникация;
• Умение за определяне на приоритети;
• Способност за самостоятелна работа и работа в екип;
• Владеене на английски език на работно ниво;

Предпочитани умения

Ако тази позиция представлява интерес за Вас, моля, изпратете биография и посочете референтния номер на позицията (Ref: BA/N). Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю. Всички кандидатури ще се разглеждат при пълна конфиденциалност.