nadpissivt

Информация за работна оферта Ръководител - екип - склад Информация за фирмата
Лице за контакти Весела Лачева
Поща career@swu.bg
Публикувана на 01/01/1970
Информация за работа
Оферта Постоянна работа
Категория Търговия, Продажби - Продавачи и помощен персонал
Работно време Пълно работно време
Публикувано 10/15/2019
Изисквания
Минимално образование Университет
Завършено образование
Минимален опит По-малък от година
Статут на работна оферта
Начало на публикуване 10/15/2019
Край на публикуване 10/31/2019
Място
Кратко представяне

Ние предлагаме:
Кариера в международна, бързо развиваща се компания
Фирмено обучение и развитие на компетенциите на служителите
Научаване на най-добрите практики в обслужващия сектор в Европа
Възможности за развитие и повишение
Работа по трудов договор
Отлични условия на труд в екип от млади хора и приятна атмосфера
Конкурентно и сигурно заплащане плюс бонуси
Атрактивни намаления в нашите магазини
Основни отговорности
Участие в оперативното управление на магазина
Управлението на ежедневните дейности: водене на смени, изготвяне на доставки и управление на екипа от служители и мениджъри.
Гарантиране на 100% удовлетворение на клиентите, осигурявайки отлично качество на продуктите, изключително обслужване и спазване на срокове

Предпочитани умения

Изисквания:
Предишен опит в ръководенето и управлението на екип в сферата на услугите минимум 1 година (предимство )
Способност за работа в динамични условия .
Отлично разбиране на обслужването на клиенти
Енергичност и организираност
Отворено и проактивно мислене
Умения за изграждане и ръководене на екип
Добри аналитични умения
Отговорност и точност
Желание за развитие
Владеенето на Английски е предимство
Креатив Дрес ЕООД не предлага работа, ние Ви предлагаме кариера.
Започнете ново начало с нас!
Ако се интересувате от позицията, моля кандидатствайте по тази обява като изпратите Необходими документи:Автобиография и Мотивационно писмо.