Информация за работна оферта Технически асистент в търговска администрация Информация за фирмата
Оферта Постоянна работа
Категория Производство - Храни и Напитки
Публикувано 06/13/2019
Изисквания
Завършено образование
Минимален опит По-малък от година

Във връзка с корпоративната си стратегия за развитие, „КФМ” ООД  обявява  свободна  позиция  за  Технически асистент в търговска администрация /отдел Ключови Клиенти/

Отговорности:

  • Обработка, координиране и класифициране на оперативна търговска информация;
  • Ежедневна комуникация с клиенти на фирмата и търговския екип;
  • Преглед на документи (оферти, договори, споразумения), свързани с дейността;
  • Поддържане и актуализиране на картотека и необходимите бланки за всички клиенти;
  • Изготвяне на справки и анализи, свързани с продажбите;
  • Проверка на получените фактури от клиентите и логистици;
  • Подготовка и организация на бизнес срещи, презентиране на продукти и др. подобни.

Изисквания:

  • Висше образование (за предпочитане икономическо, маркетинг, комуникации);
  • Перфектни комуникационни и организационни качества;
  • Умение за работа под напрежение и работа в екип;
  • Отлична компютърна грамотност и добро владеене на Word и Excel;
  • Владеене на английски език - минимум средно ниво;
  • Проактивен подход и желание за развитие и усъвършенстване;
  • Дискретност, дипломатичност, позитивност;
  • Референции от предишните компании, в които е работил, са предимство.
Предпочитани умения

Ние предлагаме:

  • Високо възнаграждение според демонстрираните способности и умения;
  • Възможности за развитие  и усъвършенстване.

Моля кандидатите да изпратят  CV, актуална снимка  и мотивационно писмо в срок до 03.07.2019 г. На интервю ще бъдат поканени  само онези кандидати, които отговарят на поставените в обявата критерии.

Технически асистент в търговска администрация, КАРОЛ ФЕРНАНДЕС МИЙТ ООД  Вижте визитка на компанията

Месторабота Благоевград; Постоянна работа; Пълно работно време

Кандидатствай: https://www.jobs.bg/job/4894697