Информация за работна оферта Инженер КИП и А Информация за фирмата
Категория Производство - Електроника/Електротехника, Машиностроене
Публикувано 06/13/2019
Изисквания
Завършено образование
Минимален опит По-малък от година

Менпауър България, лидер в предлагането на услуги в областта на човешките ресурси, търси за един от своите партньори – утвърдена и успешно развиваща се международна производствена компания, опитен и мотивиран специалист за позицията:

                                         Инженер КИП и А

Основни задължения:

  • Осигурява техническа поддръжка и следи за изправността на производствените мощности;
  • Извършва настройки, осъществява контрол и регулиране на оборудването;
  • Изготвя графици за ремонт, взема решения за спешени ремонти;
  • Предприема необходимите действия при аварии;
  • Поддържа документация за оборудването и ремонтите.

Основни изисквания:

  • Висше образование – профил електротехника, електроника, автоматизация или друга близка специалност;
  • Опит на същата или подобна позиция;
  • Предишен опит в работата с контролери Siemens ще се счита за предимство;
  • Добро владеене на английски език;
  • Компютърна грамотност;
  • Инициативност, отговорност.
Предпочитани умения

Компанията предлага:

  • Възможност за професионална реализация и развитие в международна компания;
  • Атрактивно възнаграждение;
  • Отлични условия на труд;
  • Социален пакет;
  • Дългосрочна ангажираност
  • Работно време: понеделник - петък.

Ако това предложение Ви е заинтригувало, ще очакваме Вашата професионална автобиография. Всички кандидатури ще бъдат разглеждани конфиденциално. Ще се свържем само с предварително одобрените по документи кандидати.

Инженер КИП и А, МЕНПАУЪР БЪЛГАРИЯ ООД

Месторабота Благоевград; Постоянна работа; Пълно работно време

Кандидатствай: https://www.jobs.bg/job/4911153