Информация за работна оферта Google Ads специалист Информация за фирмата
Оферта Постоянна работа
Категория ИТ - Адм. дейности и продажби
Публикувано 03/06/2023
Изисквания
Завършено образование
Минимален опит 2 години

Баня Стил е водеща компания в една от най-интересните и динамични ритейл сфери в България – обзавеждането за баня. И тъй като ние не правим изключение от бързо развиващия се дигитален свят, си търсим Google Ads специалист

Отговорности:

 - Създаване и настройване на профил в Google Ads;
 - Създаване и управление на Google Ads кампании за България;
 - Поддържане и оптимизиране на съществуващи кампании;
 - Създаване на рекламни текстове;
 - Проучване и анализиране на ключови думи за отлични резултати на кампаниите;
 - Следене реализациите на рекламни кампании;
 - Управление и разпределяне на рекламен бюджет;
 - Анализиране и поддържане на кампаниите

Ние предлагаме:

 - Разнообразни проекти;
 - Професионално развитие;
 - Въвеждащо и периодично обучение;
 - Широко поле за изява в интересна и динамична сфера;
 - Офис в централната част на София с панорамна гледка към града;
 - Служебен лаптоп;
 - Работа в млад и мотивиран екип от специалисти;
 - Тиймбилдинг активности с колегите;
 - Специални цени и отстъпки за служителите на фирмата и семействата им;
 - Паричен бонус при раждане на дете;
 - Паричен бонус за рожден ден;
 - Допълнително здравно осигуряване;
 - 2 дни допълнителен отпуск(общо 22);

Ако позицията и преложението ни, предствлява интерес за Вас, моля изпратет ни Вашата автобиография с актуална снимка.

На интервю ще бъдат поканени само одобрените от нас кандидати.
Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, съгласно ЗЗЛД.
Назначения кандидат ще сключи договор с фирма Гресия 2 ЕООД

Предпочитани умения

Месторабота: София

Кандидатствай: https://www.jobs.bg/job/6736488