Информация за работна оферта F&B Mениджър с английски и втори чужд език Информация за фирмата
Оферта Постоянна работа
Категория Ресторанти, Кетъринг
Публикувано 06/24/2020
Изисквания
Завършено образование
Минимален опит 5 години

Астреа е създадена през 2007 година с една основна мисия – да бъдем различни. Превърнахме това виждане в основен двигател на нашите усилия да сме винаги на разположение, когато клиентите и партньорите ни имат нужда от нас, за да ги консултираме и напътстваме при вземането на важни решения. Нашите партньори се увеличават всеки ден и тяхното удовлетворение е най-добрата визитна картичка за нас.

Отговорности:
- Управлява процесите в отдел „Храни и Напитки“;
- Изготвя графици, следи за спазването им;
- Организира и контролира работата в отдела – планира и разпределя задачи, следи за тяхното спазване, извършва вътрешни обучения;
- Следи за качествено обслужване на клиентите;
- Идентифицира потребностите и желанията на клиентите и разрешава
възникнали проблеми и недоразумения.

Изисквания:
- Задължителен опит – 5г. във висок клас заведения и ресторанти в България и чужбина;
- Подходящо образование;
- Умения за ефективно решаване на проблеми и управление на работните процеси;
- Умение за приоритизиране на задачи, организираност и аналитично мислене;
- Отлично владеене на английски език + втори чужд език.

Предпочитани умения

Предлагаме:
- Трудов договор с целогодишен ангажимент;
- Настаняване в нова база;
- Транспорт / паркомясто за личен автомобил;
- Осигурен дневен порцион;
- Отлично възнаграждение.

Ако позицията представлява интерес за Вас и смятате, че ще бъдете подходящ кандидат, не се колебайте и изпратете подробна автобиография (Не забравяйте да посочите референтния номер на обявата N DP_FBM). Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати

Ref.#: DP_FBM
★★★★★ F&B Mениджър с английски и втори чужд език, Астреа Рикрутмънт ЕООД

Месторабота Бургас; Постоянна работа; Пълно работно време; Езици: Английски, Немски, Полски, Румънски, Руски