Информация за работна оферта Специалист запитвания с немски език за mobilcom-debitel – онлайн интервю Информация за фирмата
Категория Телекомуникации - административни дейности и продажби
Работно време Подходящо за студенти
Публикувано 03/30/2020
Изисквания
Завършено образование
Минимален опит По-малък от година
Кратко представяне

#guteleutegutelaune #sogehtteamwork

regiocom e една от водещите компании в Европа, които доставят услуги на предприятия в сферата на енергоснабдяването, осигурявайки IT-системи, техническа поддръжка и клиентско обслужване. Основана в Магдебург през 1996 г., днес във фирмата работят  над 5200 служители във 20 филиала  в Германия, Австрия и България. Фокусът ни е е върху професионалното обслужване на клиенти за водещи корпорации в телекомуникационния, енергийния и транспортния сектор.

regiocom България е важна част от успешната история на компанията от 2006 г. насам. С над 600 служители в локациите в София, Варна, Велико Търново и Русе българските колеги са специализирани в телефонно и писмено обслужване на клиенти на немски доставчици на енергия и телекомуникационни услуги.

Твоите задачи:

  • Всички въпроси относно договори и фактури на текущи клиенти на телекомуникационния оператор mobilcom-debitel
  • Индивидуални решения за телефонни и интернет тарифи
  • Вълнуващи опции и надстройки, които отговарят на клиентите
  • Ориентирани към клиента съвети, продажби и управление на оплаквания

Какво очакваме от теб:

  • Много добро владеене на немски език
  • Имаш добри компютърни умения
  • Обичаш общуването с клиенти
Предпочитани умения
В замяна ти предлагаме:

  • Много добро основно възнаграждение и индивидуални бонуси
  • Възможност за дистанционна работа (home office) и 24 дни годишен отпуск
  • Работа на пълно /непълно работно време, включително платено основно обучение
  • Участие в програмата ни за таланти за твоето дългосрочно професионално развитие
  • Допълнително здравно осигуряване
  • Различни карти за отстъпки, Multisport- картa, ваучери за храна и за такси за късни смени
  • Покриване на транспортните разходи, ако живееш извън София
  • Модерна и приятна работна обстановка (стаи за отдих, пространства за игри, големи тераси)
  • Тиймбилдинг събития в офиса ( безплатни масажи, плодове и напитки )

Готов ли си за твоята вълнуваща кариера с нас? Кандидатствай още сега!
Ref.#: MD2703S
★★★★★ Специалист запитвания с немски език за mobilcom-debitel – онлайн интервюРЕГИОКОМ ЕВРОПЕЙСКО ДРУЖЕСТВО - КЛОН БЪЛГАРИЯ КЧТ Централен офис Варна  Вижте визитка на компанията

Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време; Непълно работно време; Подходяща и за студенти; Подходяща и за кандидати с малък или без опит; Езици: Немски