Информация за работна оферта Karieri.bg Обяви за работа Кариерен клуб Мениджмънт MBA Форум Next Generation English Моите обяви Обяви за работа Обяви за обучение За работодатели Снимка Обяви за работа Стаж „Програми и комуникаци Информация за фирмата
Информация за работа
Оферта Стаж
Категория Организации с нестопанска цел
Публикувано 06/23/2020
Изисквания
Завършено образование
Минимален опит Без опит
Кратко представяне

Задължения и изисквания към кандидатите:

Reach for Change България търси стажант „Програми и комуникации за социални предприемачи"

Reach for Change България e част от мрежата на глобалната фондация Reach for Change, която има представителство в 10 държави в Европа, Азия и Африка. Фондацията развива програми за подкрепа на социални предприемачи, които решават проблеми на децата и младежите. Чрез конкурса ПРОМЯНАТА, осъществяван в партньорство с Нова Броудкастинг Груп от 2014 година насам, Reach for Change България е подкрепила 22 социални предприемачи в своя Инкубатор, предоставяйки им финансова подкрепа, бизнес менторство, видимост и контакти.

Във връзка с предстоящи кампании и събития, Reach for Change България търси нов стажант, който да се присъедини към екипа. Стажантът ще бъде активно въвлечен в ежедневната работа на организацията и ще получи практически опит в осъществяването на различни програмни и комуникационни задачи.

Специфичните задачи ще зависят от уменията и интересите на стажанта и могат да включват:

  • съдействие при организиране на обучения, събития, срещи, консултации;
  • съдействие при организирането на комуникационни кампании, създаване на съдържание и поддържане на профили в социални мрежи;
  • комуникация със социални предприемачи, партньори и колеги в мрежата на Reach for Change;
  • подкрепа за проучвания и анализ на информация.
Предпочитани умения

Какво предлагаме ние:

  • ще натрупате впечатления за неправителствения и бизнес сектор и за предимствата от комбинирането на техните подходи;
  • възможност да се срещнете с много вдъхновяващи и мотивирани социални предприемачи и практици от социалния и бизнес сектор;
  • възможност да се включите в серия от обучения за социални предприемачи в периода септември - ноември;
  • опит в създаването на комуникационни кампании и поддържането разнообразни комуникационни канали - социални медии, бюлетин, уебсайт;
  • опит в планирането на публични и мрежови събития.

Необходими знания и умения:

  • отлични комуникативни умения
  • базов опит в координирането на процеси и проекти
  • владеене на английски език на ниво поне B1
  • интерес и готовност да изпълнявате задачи, за които нямате предишен опит
  • базови знания и умения по ПР, маркетинг, работа със социални мрежи ще се смятат за плюс
  • базови знания и умения в сферата на предприемачеството ще се смятат за плюс.

Стажът е особено подходящ за хора с интерес за развитие в сферата на социалното предприемачество и мотивация да допринесат за подобряване живота на деца и младежи.

Стажът е неплатен, с гъвкаво работно време. Ангажиментът на стажанта ще бъде поне 20 часа седмично за период от минимум 3 месеца.

За да кандидатствате, моля изпратете своя автобиография и кратко мотивационно писмо до 05.07.2020 на: bulgaria@reachforchange.org

Екипът на фондацията ще се свърже с вас във възможно най-кратък срок.

За повече информация:

www.bulgaria.reachforchange.org
www.nova.bg/promyanata

www.facebook.com/promyanata.bg

Кандидатствай: https://www.karieri.bg/viewadv/candidate.php?id=49308