Информация за работна оферта Консултант поддържане и внедряване на HR софтуер Информация за фирмата
Оферта Постоянна работа
Категория Разработка/поддръжка на софтуер
Публикувано 01/31/2023
Изисквания
Завършено образование
Минимален опит 3 години

ТехноЛогика ЕАД е утвърдена българска софтуерна компания. Нашият бизнес е да бъдем технологичен партньор на уважавани компании и организации, като им помагаме да усвоят и/или да се възползват от нови ИТ в свои разработки и проекти. Работим в екип от над 200 специалисти, които не само постигат заедно повече и по-значими професионални резултати, а и усвояват и споделят знания, вярват в общи ценности и инвестират време и усилия в значими за обществото проекти.
Първият ни продукт, системата за управление на човешки ресурси HeRMeS, създадохме още през 1995 г., като и днес той е лидер на българския корпоративен пазар. Над 580 клиенти от различни сектори му се доверяват, за да подбират, развиват и запазват своя човешки капитал.

Екипът ни се разширява и търсим своя нов консултант за поддържане и внедряване на HeRMeS

ОСНОВНИ ОТГОВОРНОСТИ:

  • Работите като част от екип по поддръжка на софтуер за управление на човешки ресурси HeRMeS;
  • Консултирате клиентите на компанията във връзка с използването на софтуера;
  • Анализирате и документирате нови бизнес изисквания на клиента;
  • Настройвате софтуера, според съгласуван обхват на внедряване;
  • Изготвяте тестови сценарии, тествате функционалности на системата и отстранявате възникнали грешки;
  • Изготвяте потребителски инструкции за работа;
  • Давате предложения за развитие на софтуера;
  • Участвате в проекти за внедряване на софтуера.

КАКВО ОЧАКВАМЕ:

  • Опит в работата със софтуер за управление на човешки ресурси;
  • Познаване на трудово-правното законодателство;
  • Отлична компютърна грамотност – MS Office приложения;
  • Много добри комуникативни умения и желание за работа с клиенти;
  • Желание за работа в екип;
  • Аналитично мислене, прецизност, инициативност;
  • Добри организационни умения и способност за правилно планиране и разпределяне на работното време;
  • Отлична езикова грамотност, владеенето на английски език е предимство;
  • Ориентация към постигане на резултати;
  • Желание за придобиване на нови знания и развитие в сферата на системите за УЧР.

КАКВО ПРЕДЛАГАМЕ:

  • Динамична работа в постоянно развиваща се и стабилна компания с ясно изразени и устойчиви фирмена култура и ценности;
  • Позитивен и сплотен екип от професионалисти;
  • Вътрешнофирмени и външни обучения според бизнес нуждите и индивидуалната експертиза;
  • Запознаване с практиките по управление на човешките ресурси на водещи компании;
  • Участие в развитието на водещ софтуер за управление на човешките ресурси на българския корпоративен пазар;
  • Адекватно възнаграждение и социални придобивки;
  • Възможност за работа от разстояние;
  • Стимули при постигнати измерими цели.

Ако считате предлаганата от нас позиция за добра възможност за Вашето професионално развитие, моля изпратете автобиография и мотивационно писмо най–късно до 17.02.2023г.

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани при пълна конфиденциалност, единствено и само за целите на подбора за съответната позиция. Предоставянето на личните данни е доброволно, тяхното обработване, ползване в процеса по подбор и съхраняване ще се извършва в пълно съответствие със Закона за защита на личните данни.

Ще се свържем само с одобрените за интервю кандидати.

С кандидатстването си по тази обява, доброволно предоставяте Ваши лични данни и давате съгласието си “ТехноЛогика“ ЕАД да ги обработва за целите на процеса по подбор на служители. Обработването на Вашите лични данни се осъществява в пълно съответствие с изискванията на Регламент (ЕС) 2016/679 (Общия регламент относно защитата на данните), Закона за защита на личните данни и всички останали приложими нормативни актове.

Предпочитани умения

Месторабота: София