Информация за работна оферта СТАЖАНТ – EXCELLENCE (LEAN) гр. Шумен Информация за фирмата
Информация за работа
Оферта Стаж
Категория Производство - Храни и Напитки
Работно време Подходящо за студенти
Публикувано 07/09/2019
Изисквания
Завършено образование
Минимален опит Без опит
Кратко представяне

Вашите отговорности ще включват…

·         Подпомага и участва при въвеждането на Lean изискванията и стандартите на компанията

·         Участва в планиране, координиране, развитие, прилагане и отчитане на направените подобрения; в създаването и следването на планове за подобрение на системата – процеси, стандарти, документи, инструменти

·         Съдейства за създаване и въвеждане на стандарти за безопасност, околна среда, качество и Lean

·         Контролира документирането на подобренията в пивоварната, съгласно стандарти и изисквания на компанията;

·         Съдейства за организиране и участва в обучения на всички служители в пивоварната и извън нея

 Изисквания:

·         Студенти изучаващи техническа или административна специалност (Бизнес администрация, Икономика, Публична администрация или сходна)

·         Умения за работа в екип

·         Основни познания за работа с компютър - МS Office (Word, Excel)

Владеене на английски е предимство

Предпочитани умения

Търсим човек, който…

·         обича да работи в професионална среда;

·         демонстрира инициативност и ентусиазъм;

·         е любознателен, усърден и съдействащ на екипа.

Какво предлагаме?

·         Възможност за работа и професионално развитие в международна компания с утвърдени високи стандарти.

·         Широк спектър от регулярно организирани вътрешни обучения.

·         Конкурентно възнаграждение и допълнителни социални придобивки.

Ако предложението представлява интерес за Вас, моля изпратете ни актуална автобиография.

СТАЖАНТ – EXCELLENCE (LEAN)КАРЛСБЕРГ БЪЛГАРИЯ АД

Месторабота Шумен; Стаж; Пълно работно време;                                                                                                                           Подходяща и за кандидати с малък или без опит

Кандидатствай: https://www.jobs.bg/job/4948841