Информация за работна оферта Търговски представител Ex Van Информация за фирмата
Оферта Постоянна работа
Категория ИТ - Адм. дейности и продажби
Публикувано 02/07/2023
Изисквания
Завършено образование
Минимален опит По-малък от година

"Елит-П"ЕООД, е водещо българско предприятие с утвърдена репутация, произвеждащо и пакетиращо ядки и сушени плодове, което търси да назначи търговски представител , за град Благоевград и региона.

Задължения и отговорности:
• осъществява директни продажби /екс ван/ в поверения район и търговската мрежа, както и нейното пълно покритие, поддържане, развитие и разширяване на клиентската мрежа;
• увеличаване обема и асортимента на продажбите в поверения регион;
• ефективно планира маршрутите си с цел плътно и системно покритие на клиентите в поверената територия;
• следи за прилагането на мърчандайзинг стандартите на компанията;
• материално отговорно лице;
• координира заявките и доставките в района;
• координира работата си с прекият си ръководител.

Изисквания за заемане на длъжността:
• средно или висше образование;
• готовност за динамична и предизвикателна работа;
• шофьорска книжка
• комуникативност, организираност, инициативност, отговорност, лоялност;
• аналитично мислене и умения за водене на преговори.

Ние предлагаме:
• коректност в трудово правните взаимоотношения;
• атрактивно заплащане;
• служебен автомобил-микробус, телефон.

В случай, че проявявате интерес към позицията, моля изпратете своята актуална автобиография и снимка.
Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.
Всички документи ще бъдат разгледани при строга конфиденциалност и спазване на ЗЗЛД.

Предпочитани умения

Месторабота: Благоевград

Кандидатствай:https://www.jobs.bg/job/6695214