nadpissivt

Информация за работна оферта Администратор бизнес услуги с немски език (4/6/8 часа) Информация за фирмата
Лице за контакти Весела Лачева
Поща career@swu.bg
Публикувана на 01/01/1970
Информация за работа
Оферта Постоянна работа
Категория Контакт центрове (Call Centers)
Работно време Подходящо за студенти
Публикувано 07/03/2020
Изисквания
Минимално образование Университет
Завършено образование
Минимален опит По-малък от година
Статут на работна оферта
Начало на публикуване 07/03/2020
Край на публикуване 07/19/2020
Място
Кратко представяне

В HRS вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса. Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа. Вие не сте изключение!

Клиентът ни е водеща международна компания в сферата на аутсорсинг индустрията.
С цел разширяване на дейността им и увеличеният обем работа търсим:

Администратор бизнес услуги с немски език (4/6/8 часа)

Ролята включва различни административни дейности и комуникация с клиенти на компанията и подпомагането им в избора на най-добрия продукт или услуга за тях и подобряване на тяхното потребление.

Вашите основните задачи ще бъдат:

  • Подпомагане на клиенти от Германия, Австрия или Швейцария относно различни пакети и тарифи за интернет, телевизионни услуги, продажба на техника или самолетни билети (по телефон и е-mail) в зависимост от интересите на човека;
  • Запознаване с допълнителните продукти и услуги на компанията;
  • Разрешаване на различни казуси и следене за качеството на обслужване.
Предпочитани умения

Нашият клиент Ви предлага:

  • Специално проектирано интерактивно обучение, включващо теория и практика с едни от най-добрите специалисти в тази сфера;
  • Опция за кариерно развитие на базата на предпочитанията на човека;
  • Придобиване на нови знания в областта на един от най-бързо развиващите се сектори, а именно информационните технологии, техниката и телекомуникациите;
  • Да имате възможността да общувате и да подобрявате своите езикови умения;
  • Богат социални пакет;
  • Отлична стартова заплата + ясно и добре структурирана бонусова система;
  • Опция за стандартно работно време както и опция за гъвкав работен ден.

Това, което очакваме от Вас, е:

  • Да владеете на отлично ниво Немски и Английски;
  • Отлична компютърна грамотност;
  • Да имате желание да научите нови умения;
  • Предишен опит в аутсорсинг сферата ще се смята за предимство, но не е задължителен.

В случай, че предизвикахме интереса Ви, ще се радваме да получим Ваша актуална автобиография.

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Кандидатствайте сега!

Ref.#: A-DE01
★★★★★ Администратор бизнес услуги с немски език (4/6/8 часа), ЕЙЧ АР ЕС БЪЛГАРИЯ ЕООД

Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време; Непълно работно време; Подходяща и за студенти; Подходяща и за кандидати с малък или без опит; Езици: Немски