nadpissivt

Информация за работна оферта Търговец Информация за фирмата
Оферта Постоянна работа
Категория Търговия, Продажби - Експерти и мениджъри
Публикувано 09/11/2017
Изисквания
Завършено образование
Минимален опит 2 години

Менпауър е световен лидер в сектора на труда, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

За един от нашите клиенти, търговска фирма,  специализирана в дистрибуция на българския пазар на продуктите от водещи компании, търсим опитен и амбициозен специалист, който да заеме позицията:

Търговец

Отговорности:
- Поддържа и развива контакта с настоящи клиенти, като ги консултира в избора на продуктите които компанията предлага;
- Разширява клиентската база, като активно намира нови клиенти;
- Отговаря за откриване, кандидатстване и участие в обществени поръчки и търгове;
- Води търговски преговори и предоставя оферти;
- Открива и реализира проекти за цялостно представяне на фирмата, в новостроящи се или вече съществуващи индустриални предприятия, складови и логистични бази, строителни обекти, магазинни обекти и др.;
- Сключва договори и сделки и следи за изпълнението им с цел постигането на предварително поставени месечни таргети за продажби
- Изготвя седмични отчети за дейността си като търговец.

Предпочитани умения

Изисквания:
- Подходящо висше образование;
- Опит в активните продажби на подобни стоки минимум две години;
- Компютърна грамотност - MS office – Word, Excel, PowerPoint, Outlook Express
- Владеене на английски език на работно ниво;
- Шофьорска книжка и готовност за пътувания.

Ние предлагаме:
- Много добро възнаграждение и условия на труд;
- Динамична и предизвикателна работа среда, осигуряваща възможности за лично и професионално развитие.

Ако това предложение ви е заинтригувало, ще очакваме Вашата професионална автобиография.
Ще се свържем само с предварително одобрените по документи кандидати.
Менпауър България притежава лиценз за дейността си в България №2033/ 20.04.2016.

Месторабота: Пловдив

Кандиатствай: https://www.jobs.bg/job/3964519