nadpissivt

Информация за работна оферта ПРЕВОДАЧ Информация за фирмата
Оферта Постоянна работа
Категория Човешки ресурси
Публикувано 04/07/2020
Изисквания
Завършено образование
Минимален опит По-малък от година

Менпауър България е световен лидер в управлението на Човешките ресурси, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

За наш партньор, търсим мотивиран кадър за позицията:

ПРЕВОДАЧ

Основни функции и отговорности:

- Извършване на писмени преводи от/на испански език;
- Придружаване представители на компанията на срещи и извършване на устни преводи;
- Комуникация с външни партньори и клиенти;
- Сътрудничество с представители от всички отдели в компанията;
- Осъществяване на редакция на преведeни документи.

Изисквания към кандидатите:

- Предишен опит на подобна позиция;
- Отлично владеене на испански; владеенето на английски език е задължително;
- Много добри компютърни умения - MS Office;
- Отлични комуникативни умения, езикова и обща култура;
- Правописна и пунктуационна грамотност, прецизност.

Предпочитани умения

Компанията предлага:

- Конкурентно възнаграждение;
- Отлична атмосфера на работа;
- Изрядни трудовоправни взаимоотношения.

Ако отговаряте на посочените условия и тази позиция представлява интерес за вас, моля изпратете вашето актуално CV.

 Ref.#: 25TR18BTI
 ПРЕВОДАЧМЕНПАУЪР БЪЛГАРИЯ ООД

Месторабота Велико Търново; Постоянна работа; Пълно работно време