Информация за работна оферта РЕЦЕПЦИОНИСТ Информация за фирмата
Оферта Постоянна работа
Категория Хотели
Публикувано 01/30/2023
Изисквания
Завършено образование
Минимален опит По-малък от година

Хотел Парк Бачиново се намира на 5 км от Благоевград в живописния парк „Бачиново“.
Носител на редица престижни награди в областта на хотелиерството и туризма.

За нашия екип търсим Рецепционисти/ки

Основни задължения и отговорности:
Осъществява всички дейности по посрещане, обслужване и настаняване на гостите на хотела;
Предоставя информация относно наличните хотелските услуги;
Прилага установените хотелски стандарти за посрещане на гостите;
Съставя и проверява сметки на клиента относно такси за използване на предоставени услуги.

Изисквания към кандидата:
Позитивно отношение и високи работни стандарти;
Комуникативност и умения за работа в екип;
Отговорност, лоялност, добри обноски, трудова и лична дисциплина.

Ние предлагаме:
Работа в престижен хотел;
Атрактивно възнаграждение;
Обучение и развитие на Вашите умения и квалификация;
Работа в мотивиран и амбициозен екип;
Осигурен транспорт до и от хотела.

Ако смятате, че отговаряте на изискванията и желаете да кандидатствате, моля изпратете ни актуално CV. Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Предпочитани умения

Месторабота: София

Кандидатствай:https://www.jobs.bg/job/6681750