Информация за работна оферта МЕНИДЖЪР НА ОФИС КЪМ РЕГИОНАЛНА АГЕНЦИЯ, гр. ВАРНА,ул."Княз Александър Батенберг"-12 Информация за фирмата
Оферта Постоянна работа
Категория Застраховане
Публикувано 01/30/2023
Изисквания
Завършено образование
Минимален опит 2 години

ЗЕАД “Булстрад Живот Виена Иншурънс Груп” ЕАД се създава през 1994г. и е сред първите лицензирани животозастрахователи на българския пазар.
Компанията разполага с развита професионална търговската структура, която е представена от агенции в различни градове на България.
От 2007 година ЗЕАД “Булстрад Живот Виена Иншурънс Груп” ЕАД е член на Виена Иншурънс Груп – една от водещите застрахователни групи в Централна и Източна Европа с близо 190 годишна история в сферата на финансовите, застрахователните и осигурителните услуги.

Ако вие сте:
- Инициативни, мотивирани да развивате и ръководите други хора
- Отговорни, амбициозни и можете сами да управлявате работния процес и работното време на себе си и своя екип

Станете част от екипа на Булстрад Живот като Мениджър на офис

Тази година Компанията стартира "Програма 2022" за развитие на нови Мениджъри на офиси
Следвайки специално разработен модел, за изключително кратко време, кандидатите преминават през първоначалните фази на кариерно развитие и се реализират като
Мениджъри на офиси

Отговорности и задължения:
- Планиране и организиране на срещи с потенциални клиенти
- Предоставяне на информация относно продукти на компанията
- Осигуряване на професионална консултация
- Активно привличане на нови клиенти
- Сключване на застрахователни договори
- Създаване на портфейл от клиенти в сферата на финансовите услуги
- Поддържане на дългосрочни взаимоотношения с клиентите
- Изграждане, развитие и управление на екип
- Ръководене на екипа за постигане на конкретни резултати
- Планиране,организиране и отчитане дейността на екипа

Какво се счита за предимство:
- Предишен опит в застрахователни компании
- Предишен успешен търговски опит
- Опит в сферата на директните продажби
- Управленски опит
- Умения за създаване на нови контакти

Какво Ви предлагаме:
- Работа за стабилна финансова институция, лидер на европейския и българския застрахователен пазар
- Професионално обучение и подкрепа на всеки етап от кариерното развитие
- Високи доходи и атрактивна бонусна схема
- Яснa перспектива за кариерно развитие
- Натрупване на мениджърски опит във финансовата и застрахователна сфера
- Почивни дни - събота,неделя и всички празнични дни

Моля, ако обявената позиция представлява интерес за Вас, натиснете бутон „Кандидатствай”, за да изпратите Вашата автобиография и мотивационно писмо.
На интервю ще бъдат поканени само одобрените по документи кандидати.

ЗЕАД „БУЛСТРАД ЖИВОТ ВИЕНА ИНШУРЪНС ГРУП“ ЕАД е дружество със седалище и адрес на управление: гр. София, ул. „Света София” 6. Информираме Ви, че ЗЕАД „БУЛСТРАД ЖИВОТ ВИЕНА ИНШУРЪНС ГРУП“ ЕАД е администратор на лични данни. Личните данни, които събираме за целите на процедурата по подбор на персонала обичайно са: три имена, телефонен номер на кандидата, електронен и/или пощенски адрес за кореспонденция, дата на раждане и снимка. Представените от Вас лични данни ще бъдат обработвани само и единствено за целите на осъществяване на подбора. ЗЕАД „БУЛСТРАД ЖИВОТ ВИЕНА ИНШУРЪНС ГРУП“ ЕАД  ще обработва, използва и съхранява личните Ви данни, като гарантира опазването им в тайна от трети лица. За повече информация относно целите и условията, при които са обработват личните Ви данни за нуждите на подбора, моля посетете  нашия уебсайт.

Предпочитани умения

Месторабота: София

Кандидатствай: https://www.jobs.bg/job/6678481