Информация за работна оферта Мобилни банкови служители Информация за фирмата
Оферта Постоянна работа
Категория Институции/Държавна администрация
Публикувано 06/18/2018
Изисквания
Завършено образование
Минимален опит По-малък от година
Кратко представяне

Описание и изисквания:

Мелон Груп е водеща международна компания, предлагаща специализирани технологични решения и услуги с добавена стойност, чиято цел е да посрещне нуждите на финансовите институции и организации. В момента служителите на Mellon наброяват повече от 4500 човека в 13 страни, а главният офис на компанията е в Атина, Гърция. Компанията търси да наеме на договор към Мелон България ЕАД в Благоевград за нуждите на свой клиент Банка:

Мобилни Банкови Служители

Основни задължения за позицията:

- Извършва продажби на банкови и финансови продукти и услуги предназначени за физически лица в съответствие с правилата и процедурите на Банката;
- Работи извън финансовите центрове на Банката и привлича нови клиенти за банковите услуги и продукти, които е упълномощен да продава;
- Обслужва клиенти съгласно вътрешните стандарти и процедури на Банката, поддържа високо качество на обслужване;
- Демонстрира позитивна нагласа и желание за развиване на клиентско ориентирана култура;

Предпочитани умения

Успешният кандидат за позицията притежава:

- Отлични комуникативни способности, умение да убеждава;
- Ориентация към продажби и постигане на резултати;
- Висше образование, или студент;
- Желание за работа с клиенти;

Компанията предлага:

- Работа в млад и успешен екип;
- Въвеждащо обучение и възможности за кариерно развитие;
- Твърдо възнаграждение+бонус схема за постигнати резултати;
- Гъвкавост в организиране на работния процес;

Ако нашето предложение е предизвикало Вашия интерес, моля изпратете CV, като
отбележите реф. номер MB_BL.

Мелон България ЕАД извършва посредническа дейност по информиране и наемане на работа с удостоверение № 216/14.08.2017.

Кандидатствай: https://www.zaplata.bg/apply/402518?q=&l=%D0%91%D0%BB%D0%B0%D0%B3%D0%BE%D0%B5%D0%B2%D0%B3%D1%80%D0%B0%D0%B4&cat%5B0%5D=1000&city%5B0%5D=1-1&price=200%3B10000&go=&page=6