Информация за работна оферта Юридически секретар Информация за фирмата
Оферта Постоянна работа
Категория Право, Юридически услуги
Публикувано 05/18/2018
Изисквания
Завършено образование
Минимален опит 3 години
Място
[София,България ]

- Стартова работна заплата чисто 2200 лв.+ 13та и 14та работни заплати, бонуси;
- отлични условия за работа в модерна и динамична среда;
- подходящо обучение;
- работа във фирма с обширен международен опит и контакти.

Предпочитани умения
  • Задължения и отговорности:
    - пълно секретарско обслужване на юристите, включително свързване по телефона, изготвяне и копиране на документи, подреждането им в папки, изпращане на поща по факс или електронна поща, организиране на изпращането на куриерски и други пратки, поднасяне на кафе и напитки;
    - създаване и актуализиране различни база данни; - осъществяване координация по възложени проекти и други подобни;
    - цялостно организиране на конференции, семинари, пътувания; - преводаческа дейност;
    - упражняване контрол върху изправното функциониране на комуникационните и технически средства
    - отговорност за съхраняването на всички видове координати и информация за фирмите и хората, с които работят юристите;
  • Изисквания към кандидатите:
    - отличен писмен и говорим английски език;
    - сходен опит;
    - отлични компютърни умения (MS Office);
    - способност да вземате решения и да се справяте със стресови ситуации;
    - координаторски умения и работа в екип;
    - лоялност, прецизност и старание.

Моля изпратете CV с актуална снимка до 1-ви юни 2018.
На интервю ще бъдат поканени само предварително одобрените кандидати!

Е-mail: office@georg-tod.com