Информация за работна оферта Вътрешни одитори Информация за фирмата
Оферта Постоянна работа
Категория Счетоводство, Одит, Финанси
Публикувано 09/18/2017
Изисквания
Завършено образование
Минимален опит 5 години
Кратко представяне

·         Работна сфера:

Инженерни и технически дейности,  Счетоводство,  контрол,  финанси

·         Референтен номер:

CX/IA/E1

·         Задължения и отговорности:

·         Самостоятелно провеждане на проверки в дружествата от групата  EVN България

·         Извличане на мерки за намаляване на рисковете и слабите места, както и отговорно проследяване на договорените мерки

·         Оптимизиране на процеси и структури във всички области на дружествата чрез консултиране

·         Изготвяне на доклади от проверките и презентиране на резултатите пред мениджмънта

·         Създаване и развиване на одитните стандарти и методи

·         Провеждане на извънредни одити

·         Подкрепа на ISO-процесите и съдействие по отношение на Системата за управление на риска в концерна

·         Изисквания към кандидатите:

·         Висше образование с електроинженерна или икономическа специалност

·         Минимум 5 г опит в някоя от следните области:

                - За инженери -  опит в енергийния бранш ще се счита за предимство
                - За неинженери - опит в областта на счетоводството, трежъри, финанси, вътрешен одит

·         Добро познаване, разбиране и спазване на стандартите на Института за вътрешни одитори

·         Отлично владеене на английски и/или немски език

·         Отлични компютърни умения -  MS Office; опит в работа със SAP ERP ще се счита за предимство

·         Адаптивност, умения за работа в екип, умения за водене на преговори и управление на времето

·         Шофьорска книжка, кат. B, активен шофьор

Предпочитани умения

Фирмата предлага:

·         Възможност за реализация в утвърдена международна компания в енергийния сектор

·         Възможност за професионално развитие и надграждане на уменията

·         Отлични условия на труд и атрактивен социален пакет

Документи за кандидатстване:

CV
Мотивационно писмо

Предпочитан начин за получаване на документите:

·         Крайна дата за приемане на документи:

28/09/2017

Име на фирмата:EVN България

Месторабота: Пловдив

Кандидатствай: http://www.karieri.bg/viewadv/rabota/40950_vutreshni_oditori/