Информация за работна оферта СПЕЦИАЛИСТ ТРУД И РАБОТНА ЗАПЛАТА Информация за фирмата
Оферта Постоянна работа
Категория Производство(друго)
Публикувано 07/06/2020
Изисквания
Завършено образование
Минимален опит 5 години

Във връзка с разширяване на дейността, търсим да назначим служител на позицията :

СПЕЦИАЛИСТ ТРУД И РАБОТНА ЗАПЛАТА

Основни изисквания :

• Завършено средно образование;
• Предходен опит като специалист личен състав и труд и рабтна заплата мин. 5 години;
• Компютърна грамотност;
• Умения за воден на документация и изготвяне на отчети;
• Умение за работа в екип;

Основни отговорности :

• Изготвя и актуализира трудови договори, допълнителни споразумения, заповеди за отпуски, заповеди за командировки, документи за налагане на дисциплинарна отговорност и др. , съгласно трудовото законодателство;
• Води служебните досиета, събира, обработва и съхранява служебната информация за служителите на дружеството;
• Изготвя ведомости за заплати на персонала ;
• Води списък за нличния състав на служителите, изготвя справки за неползваните отпуски, подготвя и води всички необходими документи и регистри, съобразно изискванията на действащите нормативни актове, във връзка с наличния състав;

Компанията предлага :
• Динамична работна среда;
• Мотивиращо възнаграждение;
• Работа в екип от професионалисти;

Ако смятате, че това е точното предизвикателство за Вас, моля изпратете ни Ваше
актуално CV. Ще се свържем само с одобрените кандидати !

СПЕЦИАЛИСТ ТРУД И РАБОТНА ЗАПЛАТА, Ил Козметикс България ЕООД Месторабота Гара Елин Пелин; Постоянна работа; Пълно работно време