Информация за работна оферта ОПЕРАТИВЕН СЧЕТОВОДИТЕЛ Информация за фирмата
Оферта Постоянна работа
Категория Производство - Храни и Напитки
Публикувано 07/02/2020
Изисквания
Завършено образование
Минимален опит 3 години

Търсим мотивирана личност, за позицията Счетоводител, ТРЗ и осигуряване.
Отговорности:
• Обработка на първични счетоводни документи;
• Изготвяне на месечни декларации по ЗДДС;
• Изготвяне на месечни ведомости за заплати, ТРЗ, Д1, Д6, болнични;
• Изготвяне на счетоводни справки, анализ на информация;

Изисквания към кандидатите:
• Икономическо образование;
• Професионален опит като счетоводител минимум 3 години;
• Отлично познаване на нормативната уредба;
• Добра компютърна грамотност, работа със счетоводен софтуер;

Фирмата предлага:
• Трудов договор;
• Отлични условия на работа;
• Възможност за развитие;

Ако отговаряте на посочените изисквания и проявявате интерес, моля изпратете автобиография и актуална снимка.
Само предварително одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Ако проявявате интерес, можете да кандидатствате за обявената позиция като изпратите подробна автобиография. Всички, одобрени по документи кандидати, ще бъдат поканени на интервю. За повече информация: 0897 87 33 08- Борислава Киройчева

ОПЕРАТИВЕН СЧЕТОВОДИТЕЛ, Евро мийт енд милк ЕООД Месторабота Благоевград; Постоянна работа; Пълно работно време; Подходяща и за студенти