Информация за работна оферта Търговски представител Медицинско Оборудване Информация за фирмата
Оферта Постоянна работа
Категория Здравеопазване и фармация
Публикувано 06/29/2020
Изисквания
Завършено образование
Минимален опит 3 години

Фирмата търси да назначи регионален представител със следните отговорности:

• Активно разработва пазара на респираторни продукти в региона на Благоевград, Дупница, Банско, Гоце Делчев и Сандански.
• Осъществява обучение и регулярни визити на специалисти и общопрактикуващи
• Осъществява директни продажби на клиенти
• Координира комуникацията с клиенти, партньори и други външни организации
• Изготвя справки и отчети за дейността си и резултатите от нея

Изисквания към кандидатите:

• Опит в продажби поне 3 години
• Професионален опит в продажби на медицинско оборудване е предимство
• Ползване на английски език на добро ниво – писмено и говоримо
• Много добри компютърни умения (MS Office)
• Комуникативност и умения за работа в екип
• Аналитичност, проактивност, гъвкавост

Фирмата предлага обучение, осигуровки върху целия доход и бонусна схема.

Моля кандидатствайте като изпратите своето CV. Одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Предпочитани умения

Ref.#: 0031
Търговски представител Медицинско Оборудване, АДАПТ БГ ЕООД  Вижте визитка на компанията

Месторабота Благоевград; Постоянна работа; Пълно работно време; Заплата 1300 BGN (Нето)