Информация за работна оферта Консултант клиентски запитвания с немски език Информация за фирмата
Оферта Постоянна работа
Категория Консултантски услуги
Работно време Подходящо за студенти
Публикувано 06/26/2020
Изисквания
Завършено образование
Минимален опит По-малък от година

Ние вярваме, че добрата работна среда е фактор за по-добър живот. По тази причина нашите консултанти се стремят да намерят най-добрата позиция, съответстваща на Вашите персонални умения и предпочитания.

За наш клиент, немска компания, търсим да назначим: Консултант клиентски запитвания с немски език.

Изисквания към кандидатите:

  • Добро владеене на немски език;
  • Добри комуникативни умения;
  • Желание за работа с клиенти;

Задължения и отговорности:

  • Отговаряне на запитвания на немски език;
  • Верифициране на документи и финансови данни;
  • Консултиране на бизнес и крайни клиенти в избора им на най-подходящите продукти;
  • Следене за качеството на обслужването и поддържане на добър контакт клиентите;

Компанията предлага:

  • Много добра стартова заплата + бонусова система;
  • Отлични условия на труд - плодове и топли напитки в офиса, зали за спорт и почивка;
  • Въвеждащо обучение и последващи професионални обучения;
  • Възможност за професионално развитие;
  • Допълнителни курсове за усъвършенстване на езиковите умения;

Изпратете своята автобиография още днес!

онсултант клиентски запитвания с немски език, Adecco Bulgaria Ltd.  Вижте визитка на компанията

Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време; Непълно работно време; Подходяща и за студенти; Подходяща и за кандидати с малък или без опит; Заплата от 2000 до 2500 BGN (Бруто)